loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System mySAP ERP dla TDP w ekspesowym czasie

SAP - producent systemów ERP, CRM, Business IntelligenceFirma SAP Polska poinformowała dziś o zakończeniu wdrożenia systemu mySAP ERP w firmie TDP, produkującej w Piasecznie kineskopy telewizyjne. TDP Sp. z o.o. jest częścią hinduskiego koncernu Videocon, zajmującego się wytwarzaniem komponentów dla elektroniki użytkowej oraz sprzętu AGD.


Projekt implementacji objął zasięgiem 230 pracowników firmy w Polsce i 150 osób zatrudnionych w pozostałych oddziałach firmy w Europie i Ameryce. W czasie trwającego 6 miesięcy wdrożenia zainstalowano następujące funkcjonalności systemu mySAP ERP – Zarządzanie Finansami, Controlling, Sprzedaż i Dystrybucja, Gospodarka Materiałowa, Zarządzanie Jakością, Gospodarka Remontowa, Rozliczanie Produkcji oraz Hurtownię Danych i Portal Korporacyjny. Nowy system zarządzania zastąpił dotychczasowe, heterogeniczne środowisko IT, które w znacznym stopniu ograniczało możliwości efektywnego zarządzania procesami biznesowymi firmy. Instalacja kompleksowego systemu ERP przyczyni się do racjonalizacji kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa i uzyskania lepszej kontroli nad gospodarką materiałową i procesem dystrybucji.

Oprogramowanie mySAP ERP umożliwi także unifikację procesów biznesowych firmy przy jednoczesnym zachowaniu odrębności rozwiązań w zakresie obowiązujących w poszczególnych krajach przepisów, wymogów sprawozdawczości finansowej i logistyki.

Sukces projektu w TDP w Piasecznie oraz w pozostałych zakładach Grupy w Europie i Ameryce skłonił koncern Videocon do rozpoczęcia wdrożenia rozwiązań SAP (roll-out) także w zakładach produkujących kineskopy w Chinach.

Źródł: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top