loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Pierwsze wdrożenie nowej wersji systemu ERP SAP-a

Firmy SAP Polska i SUPREMIS, pierwszy w Polsce certyfikowany partner SAP o statusie GOLD poinformowały dziś o zakończeniu wdrożenia systemu ERP - SAP Business One w firmie BISAN.


BISAN jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku materiałów budowlanych i instalatorskich, oraz laureatem nagrody Złoty Instalator, przyznawanej najlepszym firmom polskiego rynku produktów do instalacji sanitarnych. Wysokie kompetencje przedsiębiorstwa potwierdza posiadany od 2001 roku certyfikat ISO 9001:2000.

Projekt obejmował wdrożenie najnowszej wersji systemu SAP Business One – 2007A wraz z rozszerzeniami dedykowanymi dla firm dystrybucyjnych (m.in. obsługa systemów EDI – ECOD, drukarki fiskalne). Jest to pierwsze ukończone w Polsce wdrożenie wersji 2007A. Od momentu rozpoczęcia analizy przedwdrożeniowej do startu produktywnego w 5 lokalizacjach firmy BISAN Sp. z o.o. upłynęły zaledwie 3 miesiące. W systemie ERP  jest wystawianych około 7000 dokumentów miesięcznie, na fakturach sprzedaży znajduje się po kilkanaście pozycji.

Jak podkreśla Bartosz Ignaczewski – współwłaściciel firmy BISAN – SAP Business One zmniejszył nakład pracy związany z realizacją procesu sprzedaży, dzięki interfejsowi do systemu ECOD ułatwił współpracę z sieciami handlowymi, a ponadto dostarcza w przystępny sposób wiarygodne informacje handlowe i finansowe. Warta podkreślenia jest też elastyczność oprogramowania SAP, które w pewnej części było konfigurowane przez przeszkolonych pracowników BISAN.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top