loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SEFAKO wybrało system ERP

 Dobiega końca I etap wdrożenia zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP – Impuls 5 w Sędziszowskiej Fabryce Kotłów SEFAKO SA. System, z którego korzystać będzie ponad 100 użytkowników swoim zasięgiem objął większość procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.


Fabryka Kotłów SEFAKO, powstała w 1974r. Należy obecnie do największych producentów kotłów energetycznych w Europie. Produkty spółki znajdują zastosowanie w elektrowniach, elektrociepłowniach i ciepłowniach miejskich oraz w energetyce przemysłowej (np. w zakładach przetwórczych). SEFAKO jest również liderem w produkcji elementów ciśnieniowych do wszelkiego rodzaju kotłów. Współpracuje z największymi koncernami i firmami z branży energetycznej w Europie.

SEFAKO SA jest typowym przykładem przedsiębiorstwa zorientowanego projektowo. Każdy kontrakt jest traktowany i realizowany indywidualnie. Częste zmiany technologiczne w realizacji projektów powodowały wiele niespójności danych. Wdrożenie systemu ERP  Impuls 5 pozwoli przede wszystkim na uporządkowanie i usprawnienie procesów zachodzących w trakcie realizacji projektów.

W trakcie wyboru systemu szczególny nacisk położono w SEFAKO na funkcjonalność obszaru kadr i płac. Perturbacje na rynku pracy i bardzo wysokie wymagania stawiane pracownikom – zwłaszcza odpowiadającym za newralgiczne prace wykonawcze – wymusiło stosowanie złożonego i rozbudowanego systemu motywacyjnego. Zintegrowany system ma wspomóc służby personalne w realizacji wyznaczonych zadań.

Jak podkreślają przedstawiciele SEFAKO, BPSC okazało się firmą elastyczną, potrafiącą wsłuchać się w oczekiwania klienta, a system ERP Impuls 5 jest narzędziem uwzględniającym wyjątkową specyfikę działalności fabryki.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top