loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP CDN XL na Ukrainie

Comarch zakończył implementację systemu ERP CDN XL w spółce Sensus, która jest jednym z liderów branży przemysłu lekkiego na rynku ukraińskim.


Wdrożenie było przeprowadzone pod kątem głównych kierunków działalności przedsiębiorstwa, jakimi są produkcja oraz sprzedaż odzieży damskiej. Implementacja CDN XL pozwoliła zdecydowanie uprościć obieg zamówień w firmie, usprawniając zarządzanie procesami produkcyjnymi oraz współpracę z bazą kontrahentów. Dzięki przejrzystym analizom wszystkich kluczowych procesów biznesowych zarząd Sensus może na bieżąco monitorować wyniki firmy oraz w przejrzysty sposób zarządzać magazynem oraz łańcuchem dostaw.

- Sensus zajmuje się zarówno szyciem, jak i projektowaniem odzieży damskiej, jest jednym z liderów w swojej branży na rynku ukraińskim. Główny zakład produkcyjny znajduje się we Lwowie. System CDN XL obsługuje zarówno obszar logistyki, księgowości, jak i produkcji. W przyszłości wdrożenie będzie rozszerzone o sieć salonów sprzedaży – mówi Ryszard Pytel, Dyrektor Centrum Sprzedaży ERP International Comarch.

Comarch jest na rynku ukraińskim już od kilku lat, ma bardzo pozytywne doświadczenia we współpracy z tamtejszymi przedsiębiorstwami. Comarch CDN działa na rynku ukraińskim od 1,5 roku, a obecnie współpracuje z 7 partnerami. Oprócz systemów CDN Comarch oferuje na rynku ukraińskim oprogramowanie ECOD oraz rozwiązania dla sektora finansowego.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top