loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SENTE dla ubezpieczeń

W marcu tego roku rozpoczęła się realizacja wdrożenia pakietu ERP SENTE eSystem w Europejskim Centrum Pomocy Poszkodowanym. Wdrażane moduły obejmują SENTE CRM, SENTE Sprzedaż i Dystrybucja, SENTE Finanse i Księgowość oraz SENTE Personel.

f
Przedmiotem działalności firmy jest dochodzenie odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeń, świadczenie pomocy prawnej obejmującej doradztwo oraz zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym i administracyjnym. Firma zajmuje się także innymi usługami prawnymi nie odszkodowawczymi takimi jak tworzenie analiz.

Firma pracuje w systemie marketingu wielopoziomowego. Głównym węzłem jest centrala która kontroluje prace siatki przedstawicieli i partnerów. System umożliwia sposób wynagradzania prowizyjnego uzależnionego od pozycji w drzewie i ilości prowadzonych spraw. Przedstawiciele mogą rekrutować i tworzyć własną sieć przedstawicieli, która jest wpinana do głównego drzewa. Zadaniem systemu ERP SENTE eSystem będzie umożliwienie efektywnego zarządzania sprawami prowadzonymi przez firmę oraz szybkie uzyskanie informacji na ich temat, ułatwi pracę poszczególnych zespołów, czyniąc ją sprawniejszą i skuteczniejszą dzięki usystematyzowaniu i zorganizowaniu informacji.

Nowości w naszym systemie: Na potrzeby firmy stworzono dodatkową funkcjonalność umożliwiającą zarządzanie struktura MLM ( marketingu wielopoziomowego opisanego powyżej).

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top