loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla Huty Szkła w Jaśle

 Huta Szkła w Jaśle Sp. z o.o. podpisała z firmą COMP Soft umowę na wdrożenie systemu ERP  MAAT. Wdrożone zostaną moduły: Finanse, Logistyka, Produkcja, Pracownicy, Przepływ Dokumentów, Analizy Wielowymiarowe. Huta Szkła w Jaśle należy do Grupy Kapitałowej Krosno. Specjalizuje się w produkcji szkła prasowanego technicznego i gospodarczego, oraz szkła witrażowego wykonywanego metodą ręczną.


MAAT jest systemem informatycznym klasy ERP, opartym o bazy danych ORACLE. Wśród użytkowników systemu MAAT są m.in. grupy kapitałowe Black Red White, Sokółka i MARMA Polskie Folie.

Huta nie mogła już dłużej eksploatować dotychczasowego systemu z powodu braku możliwości zarządzania produkcją. O wyborze systemu MAAT zadecydowała przystępna cena i bardzo rozbudowana funkcjonalność rozwiązania. Elementem, który ostatecznie przekonał nas do firmy COMP Soft była znakomita wizyta referencyjna w BRW Mielec - jednej ze spółek grupy kapitałowej Black Red White - Grażyna Skruch, Członek Zarządu Huty

Wspomaganie zarządzania produkcją, a zwłaszcza dobre harmonogramowanie planów produkcyjnych oraz możliwie precyzyjne rozliczenie kosztów rzeczywistych produkcji należą do najważniejszych celów realizowanego projektu.

Obecnie trwają prace związane z analizą przedwdrożeniową, a zakończenie wdrożenia przewidziane jest na kwiecień 2009 r.

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top