loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla Huty Szkła w Jaśle

 Huta Szkła w Jaśle Sp. z o.o. podpisała z firmą COMP Soft umowę na wdrożenie systemu ERP  MAAT. Wdrożone zostaną moduły: Finanse, Logistyka, Produkcja, Pracownicy, Przepływ Dokumentów, Analizy Wielowymiarowe. Huta Szkła w Jaśle należy do Grupy Kapitałowej Krosno. Specjalizuje się w produkcji szkła prasowanego technicznego i gospodarczego, oraz szkła witrażowego wykonywanego metodą ręczną.


MAAT jest systemem informatycznym klasy ERP, opartym o bazy danych ORACLE. Wśród użytkowników systemu MAAT są m.in. grupy kapitałowe Black Red White, Sokółka i MARMA Polskie Folie.

Huta nie mogła już dłużej eksploatować dotychczasowego systemu z powodu braku możliwości zarządzania produkcją. O wyborze systemu MAAT zadecydowała przystępna cena i bardzo rozbudowana funkcjonalność rozwiązania. Elementem, który ostatecznie przekonał nas do firmy COMP Soft była znakomita wizyta referencyjna w BRW Mielec - jednej ze spółek grupy kapitałowej Black Red White - Grażyna Skruch, Członek Zarządu Huty

Wspomaganie zarządzania produkcją, a zwłaszcza dobre harmonogramowanie planów produkcyjnych oraz możliwie precyzyjne rozliczenie kosztów rzeczywistych produkcji należą do najważniejszych celów realizowanego projektu.

Obecnie trwają prace związane z analizą przedwdrożeniową, a zakończenie wdrożenia przewidziane jest na kwiecień 2009 r.

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top