loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Asseco wdraża system ERP w Bułgarii

Asseco Business Solutions podpisało umowę z bułgarską firmą Kosser AD na wdrożenie systemu ERP marki Safo. Aplikacja safo.biz ma wspomóc zarządzanie w bułgarskim przedsiębiorstwie, które jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych do samochodów na miejscowym rynku. Firma ma siedzibę w Warnie oraz 40 oddziałów na terenie całej Bułgarii.


To drugi zagraniczny kontrakt Asseco Business Solutions dotyczący implementacji oprogramowania Safo. Kilka miesięcy temu zakończone zostało wdrożenie w Rosji.

Kosser AD zdecydował się na podpisanie umowy z Asseco BS po wizycie w polskiej spółce JC Auto (obecnie Inter Cars), która od dawna korzysta z systemu safo.biz. Bazując na doświadczeniu dostawcy i sprawdzonych rozwiązaniach informatycznych Kosser Ad nawiązał rozmowy z Asseco Business Solutions.

Na miejscu okazało się, że firma Kosser AD stanęła przed istotnym problemem. Spółka posiada system informatyczny, który jednak nie gwarantuje dalszego rozwoju. Z tego powodu i w oparciu o rekomendacje w Polsce, Kosser Ad zdecydował się na zmianę oprogramowania i wdrożenie rozwiązań marki Safo, które z powodzeniem stosowane są w wielu firmach z branży dystrybutorów części zamiennych do samochodów – mówi Piotr Krzyżak, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych safo.sil.

Po podpisaniu umowy Asseco Business Solutions rozpoczęło prace nad analizą przedwdrożeniową. Na początku lipca zespół składający się z konsultantów i programistów zweryfikuje w Bułgarii wyniki analizy i rozpocznie szkolenia pracowników. System safo.biz w firmie Kosser AD ma zostać uruchomiony jesienią. Zaimplementowane rozwiązanie obejmie przede wszystkim moduły zaopatrzenia, sprzedaży i księgowości. Pozwoli to na automatykę wielu procesów biznesowych, efektywniejsze zarządzanie magazynem i prowadzenie skutecznej polityki cenowej.

Systemy marki Safo firmy Asseco Business Solutions to oparte o technologię Oracle rozwiązania informatyczne klasy ERP, które doskonalą procesy zarządzania średnim i dużym przedsiębiorstwem. Marka Safo jest jednym z liderów na rynku oprogramowania ERP dla firm handlowych, produkcyjno-handlowych oraz centrów logistycznych.

Źródło: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top