loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, POBIERZ I PORÓWNAJ.


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Columbus IT wdraża  w BWT Polska

Polski oddział Best Water Technology, europejskiego koncernu działającego w sektorze technologii uzdatniania wody oraz producenta i dystrybutora filtrów wdraża system ERP Microsoft Dynamics AX. Wdrożenie będące częścią korporacyjnego projektu przeprowadzi Columbus IT.


Wdrożenie w Polsce wzorowane jest na rozwiązaniu, na którym bazuje austriacka centrala BWT.

Naszym celem jest dostosowanie wersji korporacyjnej systemu do lokalnych wymogów prawnych, biznesowych i językowych we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa – mówi Michał Zelik, Key Account Manager w Columbus IT.

Rozwiązanie obejmie m.in. Zakupy, Sprzedaż, Zarządzanie Projektami, Finanse, a także Logistykę i Magazyn. Dodatkowo zostanie wdrożone oprogramowanie AX People, wspierające procesy w obszarze kadr i płac. Kontrakt zawarty z firmą BWT Polska zakłada ponadto przeszkolenie jej pracowników. Dotychczas system ERP Microsoft Dynamics AX wdrożono w 8 zagranicznych oddziałach grupy Best Water Technology, m.in. w Czechach i Belgii.

Oparcie platformy informatycznej na tym samym systemie ERP pozwoli m.in. obniżyć koszty utrzymania infrastruktury IT oraz ułatwi konsolidację danych w ramach korporacji – dodaje Michał Zelik.

Grupa BWT powstała w 1990 r., na polskim rynku istnieje od 1992 r. Firma specjalizuje się w dziedzinie uzdatniania wody i technologii basenowej, oferuje m.in.: uzdatnianie wody dla celów pitnych, kotłowych, komunalnych i przemysłowych. BWT specjalizuje się także w projektowaniu i montowaniu filtrów wodnych w aqua parkach oraz basenach.

Źródło: Columbus IT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top