loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

ROLLER z systemem ERP Lawson M3 7.1

Firma Lawson Software poinformowała, że niemieckie przedsiębiorstwo ROLLER GmbH & Co KG podpisało z nią umowę na wdrożenie najnowszych aplikacji Lawson M3 7.1, które są częścią systemu ERP M3 Enterprise Management (Zarządzanie przedsiębiorstwem) firmy Lawson. ROLLER wybrał firmę Lawson, by pomogła mu usprawnić dystrybucję i obsługę klienta.


Aplikacje Lawsona zostaną wdrożone we wszystkich obiektach i filiach przedsiębiorstwa ROLLER. Umowa została podpisana w czwartym kwartale roku finansowego 2008, który w firmie Lawson skończył się 31 maja 2008 roku.

ROLLER jest największą niemiecką siecią meblowych sklepów dyskontowych i posiada 100 punktów sprzedaży w całym kraju. Tylko w zeszłym roku firma otworzyła osiem nowych sklepów. ROLLER zdecydował się na nowy system ERP, ponieważ jego własne aplikacje nie podołały obsłudze powiększającej się firmy. Firma szukała zintegrowanego rozwiązania z zaawansowanymi funkcjami dostępnymi w najnowszych aplikacjach Lawsona.

ROLLER wybrał rozwiązanie Lawsona spośród wielu konkurencyjnych produktów innych producentów oprogramowania z uwagi na obszerne funkcje branżowe umieszczone w najnowszych aplikacjach Lawson M3 7.1 i ich połączenie z narzędziami ukierunkowanymi na dystrybucję. ROLLER zauważył także, że rozwiązanie firmy Lawson może spełnić niektóre z jego specyficznych wymagań.

Byliśmy pod wrażeniem wiedzy o naszej branży, jaką zaprezentowali konsultanci firmy Lawson – powiedział Manfred Feulner, rzecznik prasowy zarządu w ROLLER GmbH & Co KG. –Nowe rozwiązanie Lawsona pomoże nam usprawnić procesy biznesowe, a w rezultacie – umożliwi nam poprawę jakości danych, którymi dysponujemy – dodał Manfred Feulner.

Cieszymy się, że możemy dodać tak znaną firmę, jak ROLLER, do naszej europejskiej bazy klientów – powiedział Friedbert Schuh, dyrektor generalny w firmie Lawson ds. Europy Środkowej. – Jesteśmy pewni, że nasze rozwiązanie i wiedza branżowa pomogą firmie ROLLER w realizacji planów rozwoju – dodał Friedbert Schuh.

Źródło: www.lawson.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top