loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Systemy ERP MS Dynamics NAV dla Janmor

Resolution Sp. z o.o. zakończyła wdrożenie systemu ERP firmy Microsoft – Dynamics NAV w Janmor Sp. z o.o. – polskiego producenta przewodów zapłonowych. Wdrożenie objęło wszystkie obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa.


Janmor Sp. z o.o. – spółka branży samochodowej. Polski producent wiązek przewodów zapłonowych dla motoryzacji. Firma powstała w 1987 r. w Pabianicach, systematycznie powiększa zakres oferty oraz jej jakość.

Janmor Sp. z o.o. to firma uznana nie tylko w Polsce, ale również w ponad dwudziestu krajach świata, do których eksportuje ponad połowę swojej produkcji. W wielu krajach logo firmy to symbol i synonim jakości w branży.

Potwierdzeniem i gwarancją jakości produktów firmy jest certyfikat angielskiej firmy BVQI ISO 9001:2000 oraz wiele innych nagród i wyróżnień w tym najnowsze: Gazele Biznesu czy Przedsiębiorstwo Fair Play.

W dotychczasowej pracy wykorzystywane były aplikacje w starej technologii DOS. Rozwiązania te posiadały niewielkie możliwości raportowania działalności. W związku z dynamicznym rozwojem Janmor Sp. z o.o. zarząd spółki w 2007 roku stanął przed ważnym wyborem odpowiedniego systemu klasy ERP obsługującego kompleksowo wszystkie obszary firmy wraz z rozliczaniem produkcji, umożliwiającego elastyczne analizy na potrzeby Zarządu oraz umożliwiającego usprawnienie procesów zachodzących w firmie.

Zdecydowano się na zaawansowany system ERP Microsoft Dynamics NAV wraz z systemem raportującym opartym o technologię Reporting Services.

Wdrożenie nowego systemu wraz z opracowaniem funkcjonalności specyficznych dla firmy Janmor Sp. z o.o. oraz systemu raportowania zrealizowane zostało przez specjalistów firmy Resolution Sp. z o.o. , certyfikowanego Partnera firmy Microsoft.

Źródło: www.microsoft.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top