loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Chemrem-Organika czerpie korzyści z pakietu ERP

Firma ZMR CHEMREM – ORGANIKA Sp. z o. o. od stycznia 2008 roku wykorzystuje system ERP SyKOF do zarządzania przedsiębiorstwem. Po  niespełna półrocznej pracy z systemem ERP SyKOF firma dostrzegła juz wymierne korzyści. Między innymi w ciągu zaledwie 4 miesięcy wartość zapasów materiałowych zmniejszyła się o 30%:

Jednoznaczne i tożsame określenie materiałów używanych do produkcji, w dziale magazynowym i zaopatrzeniu oraz wgląd w aktualne stany magazynowe, pozwala ściśle przewidzieć zapotrzebowanie materiałowe na określone zadania produkcyjne, oraz dokonać zakupu na określone terminy. W wymierny sposób przełożyło się to na zmniejszenie środków pieniężnych zamrożonych w postaci zapasów materiałowych. W ciągu 4 miesięcy wartość zapasów materiałowych zmniejszyła się o 30%. - fragment opinii Prezesa Zarządu CHEMREM – ORGANIKA – inż. Zbigniewa Simko oraz Samodzielnego Informatyka – mgr inż. Piotra Oryszczaka.

Źródło: www.sykom.com.pl

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top