loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw i Domodedovo Technique Company Limited, działające na Międzynarodowym Lotnisku Moskwa Domodiedowo, jedno z wiodących centrów obsługi technicznej samolotów, podpisały umowę na wdrożenie systemu w zakresie obsługi (MRO).

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Domodedovo Technique Company Limited jest oddziałem grupy East Line specjalizującej się w usługach dla pasażerskich i towarowych linii lotniczych, portów lotniczych oraz innych, niezwiązanych z lotnictwem usługach na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Moskwa Domodiedowo. W 2007 r. niezależna firma badawcza Skytrax oceniła, że Międzynarodowy Port Lotniczy Moskwa Domodiedowo jest jednym z trzech najlepszych lotnisk w Europie Środkowo-Wschodniej.

Na decyzję o wdrożeniu systemu informatycznego zarządzania obsługą techniczną, naprawami i remontami (MRO) wpłynęło wiele czynników, takich jak rosnąca konkurencja w przemyśle lotniczym, rygorystyczne międzynarodowe standardy jakości oraz przepisy dotyczące remontów samolotów. Wybraliśmy rozwiązanie oferowane przez IFS, ponieważ wspiera ono najlepiej nasze procesy biznesowe i jest w pełni zgodne z międzynarodowymi standardami oraz przepisami lotniczymi — mówi Władimir Riabow, dyrektor zarządzający Domodedovo Technique Company Limited.

Przy wyborze systemu brano pod uwagę ofertę wiodących globalnych dostawców aplikacji dla przedsiębiorstw. O wyborze systemu ERP IFS Applications przesądziła funkcjonalność w obszarze obsługi technicznej, napraw i remontów dla lotnictwa, która okazała się najlepsza spośród innych rozwiązań tego typu oferowanych na rynku. IFS posiada doświadczony zespół, który zrealizował wiele udanych wdrożeń w sektorze lotniczym zarówno w Rosji, jak i w innych krajach.

Rozwiązanie MRO wchodzące w skład IFS Applications jako jedyne okazało się zgodne ze stawianymi przez nas wymaganiami – podkreśla Aleksander Worotniew, kierownik projektu w Domodedovo Technique Company Limited

Podpisanie kontraktu z Domodedovo Technique Company Limited jest rezultatem zwiększenia współpracy z branżą lotnictwa cywilnego. Ekspansja w tym sektorze jest jednym z kluczowych celów biznesowych IFS - mówi Leonid Viktorov, dyrektor zarządzający IFS na Rosję i WNP.

Źródło: www.ifs.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top