loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bastion ERP w sieci Reporter Young

LSI Software podpisała umowę z F.P.H. TWA z Krakowa – producentem odzieży i licencjobiorcą marki REPORTER Young na wdrożenie systemu ERP. Pakiet ERP LSI Software będzie wykorzystywany we wszystkich sklepach sieci REPORTER Young.


F.P.H. TWA od ponad dziesięciu lat zajmuje się produkcją odzieży dziecięcej. Firma dostarcza swoje wyroby do blisko 200 sklepów w kraju i zagranicą. Od dwóch lat dzięki licencji udzielonej przez firmę REPORTER posiada prawo do korzystania z marki REPORTER Young. Do końca 2009 roku firma planuje posiadać 45 sklepów, w większości będą to sklepy franczyzowe lub depozytowe. Obecnie sieć REPORTER Young składa się z 25 sklepów własnych, depozytowych i franczyzowych. Umowa między F.P.H. TWA a LSI Software obejmuje zakup: oprogramowania dla zarządzania siecią sprzedaży detalicznej POSitive Retail, systemu finansowo-księgowego Bastion ERP Financials, usług wdrożeniowych, usług szkoleniowych, opieki serwisowej oraz sprzętu komputerowego.

Wdrożenie będzie obejmowało uruchomienie systemu we wszystkich sklepach sieci REPORTER Young oraz centrali. System będzie usprawniał zarządzanie siecią sprzedaży. Poza wykonywaniem podstawowych zadań związanych ze sprawną obsługą sprzedaży, system będzie wspierał procesy planowania i optymalizacji działalności sieci m.in. będzie odpowiadał za usprawnienie zatowarowania sklepów, kontraktację (planowane zamówienia). Użytkownicy systemu centralnego będą mogli korzystać z narzędzi typu Business Intelligence umożliwiających tworzenie wszechstronnych, przekrojowych analiz, prognoz oraz planów.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do wyposażania naszego oprogramowania w nowatorskie funkcje wpierające zarządzanie siecią sprzedaży. W szczególności są to zaawansowane moduły planistyczno-optymalizacyjne – mówi Grzegorz Siewiera, Prezes Zarządu LSI Software. To właśnie takie zaawansowane narzędzia stanowią najwyższą wartość dla Klientów – pomagają im w osiąganiu doskonałości operacyjnej i w budowaniu przewagi konkurencyjnej – podkreśla Grzegorz Siewiera.

Oprogramowanie POSitive Retail, wchodzące w skład systemu ERP produkowanego przez LSI Software, składa się z modułów POS (od ang. point of sale) dla punktów sprzedaży - przystosowanego do pracy z ekranem dotykowym, modułu administracyjnego dla kierownika sklepu, oraz systemu centralnego zarządzania sprzedażą, gospodarką magazynową, dystrybucją – odpowiadającego za optymalizację warunków prowadzenia działalności gospodarczej w tych obszarach. Z oprogramowania POSitive Retail i POSiitve Retail-Fashion - dedykowanego dla sieci odzieżowych, korzystają m.in. sieci Vero Moda, Ochnik, Hexeline, Próchnik, AmerSport, Selene.

Cieszymy się kolejna sieć sprzedaży zdecydowała się na wybór naszych systemów i usług. Patrząc na podpisane przez nas w ostatnich tygodniach pozostałe znaczące umowy z sieciami Pijalnie Czekolady - należącą do Wedla oraz Sushi 77, możemy powiedzieć, że konsekwencja w inwestowaniu w rozwój systemów dla handlu detalicznego, gastronomii i hotelarstwa, przynosi rezultaty – mówi Grzegorz Siewiera. Wartość wymienionych umów przekracza 1 mln zł.

Źródło: LSI SOFTWARE

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top