loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERPPakiet ERP SAP-a w firmie Schomburg Polska

SUPREMIS - systemy ERP, CRM, Business IntelligenceZłoty Partner SAP - SUPREMIS, poinformował o podpisaniu umowy na wdrożenie systemu ERP SAP Business One w Schomburg Polska Sp. z o.o.Schomburg Polska działa na krajowym rynku wysoko jakościowych produktów chemii budowlanej od 1992 roku. Produkuje m.in. posadzki przemysłowe, uszczelnienia budowlane, tynki, farby czy systemy renowacji starego budownictwa. Swoje produkty sprzedaje poprzez przedstawicieli handlowych działających na terenie całego kraju oraz poprzez trzy firmowe sieci: INDUTEC (obsługa obiektów przemysłowych i inżynieryjnych), RETHMEIER (sprzedaż środków do produkcji i pielęgnacji betonu) oraz SYMBUD (sprzedaż detaliczna poprzez hurtownie).

Schomburg Polska Sp. z o.o. działa w ramach niemieckiej grupy Schomburg z 70-cio posiadającej letnie doświadczenie w zakresie technologii betonu, budowli inżynieryjnych i budownictwa mieszkaniowego.

Decyzję o zakupie systemu ERP podjęto jeszcze w zeszłym roku, szukając zintegrowanego rozwiązania obejmującego funkcjonalnością system księgowy i logistyczno-magazynowy.

Firma SUPREMIS wdrażając system ERP SAP Business One za główny cel obrała usprawnienie procesów księgowych. Druga część projektu obejmuje wprowadzenie rozwiązania logistyczno-magazynowego, który będzie zintegrowany z systemem zarządczym spółki-matki. W całym projekcie istotne jest, aby przy tak rozbudowanej integracji zachować zasady polskiego ustawodawstwa.

Zakończenie prac planowane jest na drugi kwartał 2009 roku.

Źródło: www.supremis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top