loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla ITI Neovision

 Firma Infovide-Matrix, wiodący dostawca usług konsultingowych i innowacyjnych rozwiązań IT (Consulting & Solutions Implementation), wdrożyła system ERP w ITI Neovision Sp. z O.O. – dostawcy telewizji cyfrowej nowej generacji „n”. Wdrożenie pozwoli na znaczne usprawnienie planowania zasobów w najważniejszych obszarach przedsiębiorstwa.


Telewizja cyfrowa nowej generacji „n” jest pierwszą w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej platformą umożliwiającą odbiór programów w technologii HD, nagrywanie wybranych pozycji programowych oraz dostęp do biblioteki filmów i programów na życzenie.

System ERP, który Infovide-Matrix wdrożyła po wykonaniu analizy informatycznej i biznesowej, obsługuje pięć kluczowych obszarów funkcjonalnych ITI Neovision. Zaliczają się do nich finanse i księgowość, środki trwałe, gospodarka materiałowa, logistyka sprzedaży oraz budżetowanie. Zadaniem, jakie stanęło przed konsultantami Infovide-Matrix było także zintegrowanie systemu ERP z istniejącym systemem CRM. Wdrożony system użytkuje obecnie ponad 30 pracowników spółki.

Wdrożenie realizowane przez profesjonalny zespół Infovide-Matrix spełniło nasze oczekiwania.– twierdzi Piotr Ścibor – dyrektor IT w ITI Neovision.

Spółka Infovide-Matrix coraz częściej doradza firmom z rynku mediów. Sektor ten bardzo dynamicznie się rozwija i wymaga stosowania innowacyjnych technologii i kompleksowego doradztwa w ich zakresie. Efektywna praca zespołów Infovide-Matrix i ITI Neovision umożliwiła uruchomienie eksploatacji produkcyjnej pierwszych funkcjonalności systemu już po dwóch miesiącach od rozpoczęcia projektu oraz osiągnięcie wszystkich założonych celów projektu. – twierdzi Paweł Wiechecki, dyrektor z Infovide-Matrix.

System ERP wdrażano w ITI Neovision w okresie od listopada 2007 do września 2008 roku.

Źródło: www.infovidematrix.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top