loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SAP Business Suite w komórce

SAP - systemy ERP, MRP, CRM, Business IntelligenceFirma SAP, największy na świecie dostawca oprogramowania dla biznesu, oraz Sybase, lider w dziedzinie oprogramowania do urządzeń mobilnych ogłosiły strategiczne partnerstwo. W jego efekcie, platforma SAP Business Suite, w której skład wchodzą systemy SAP ERP, SAP CRM, SAP SCM i SAP PLM, dostępna będzie za pośrednictwem telefonów iPhone, terminali BlackBerry i smartfonów działających w oparciu o Windows Mobile.


SAP Business Suite zostanie przygotowany do użycia z mobilną platformą Sybase, co znacznie zwiększy dostępność systemu i najważniejszych danych biznesowych dla użytkowników mobilnych.

Wykorzystanie urządzeń mobilnych w codziennej pracy gwałtownie rośnie a wymagające warunki rynkowe sprawiają, że proces podejmowania decyzji musi być znacznie szybszy niż kiedyś. Dzięki współpracy SAP i Sybase, miliony użytkowników smartfonów na świecie będą mogły korzystać z bezpiecznych, aktualnych i wiarygodnych danych, bez względu na to, gdzie akurat się znajdują.

Użytkownicy będą mogli korzystać z systemów zarówno w trybie online jak i offline, dzięki możliwościom, jakie oferuje technologia Sybase. Została ona niedawno umieszczona w kwadrancie Liderów w raporcie Gartnera, opisującym Mobilne Platformy Biznesowe. Firmy SAP i Sybase będą ściśle współpracować nad tym, by ostateczny interfejs systemu dostarczanego na urządzenia mobilne był jak najprostszy tak, aby szkolenia dla użytkowników końcowych – przedstawicieli handlowych czy pracowników działów serwisowych – były możliwie najkrótsze.

Ogłoszenie tego partnerstwa to istotny krok naprzód dla całej branży. Zapowiada on produkt, na który popyt jest szczególnie widoczny w trudnych warunkach rynkowych, z jakimi spotykamy się dziś, powiedział Stephen Drake, wiceprezes działu Mobility & Telecom w IDC. Mimo, że połączenia sieciowe są coraz szybsze a wszechstronność urządzeń mobilnych rośnie z każdym rokiem, główną przeszkodą pozostawało dotąd nieprzystosowanie aplikacji biznesowych do pełnego użytkowania za pomocą urządzeń mobilnych. Pozycja rynkowa firm SAP i Sybase pozwala sądzić, że ich współpraca zaskutkuje przedstawieniem aplikacji, których pełen potencjał będzie dostępny z poziomu smartfonów.

Nasi klienci oczekują mobilnego dostępu do sprawdzonych aplikacji biznesowych, by pozostawać w ciągłym kontacie ze swoimi klientami, dostawcami, partnerami i pracownikami, powiedział Bill McDermott, członek zarządu SAP. Współpracując z Sybase dostarczymy użytkownikom narzędzia, które są im niezbędne w codziennej pracy, za pośrednictwem ich ulubionego urządzenia mobilnego.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top