loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP Maat dla producent a śrub

 COMP Soft podpisał umowę na wdrożenie systemu ERP MAAT w Zakładzie Produkcji Śrub w Palikówce. Do końca bieżącego roku zostaną uruchomione moduły związane z zarządzaniem finansami i moduł kadr i płac.

Zakład Produkcji Śrub wytwarza rozmaitego rodzaju wyroby śrubowe i wkręty dla sektorów branży AGD, budowlanej, meblowej oraz motoryzacyjnej. Zatrudnia ponad 130 osób. Miesięczna produkcja wyrobów stalowych wynosi około 220 ton, co przelicza się na 90 mln sztuk.

Analiza przedwdrożeniowa prowadzona jest pod kątem przekształcenia Zakładu w spółkę prawa handlowego. Dołożymy wszelkich starań aby wdrożenie przebiegało sprawnie, a funkcjonalność wynikająca z systemu MAAT udogodniła pracę użytkownikom – powiedziała Dominika Kalicka-Cygan, szef projektu ze strony COMP Soft

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top