loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Orlen Gaz wdrożył system SAP

Od tego tygodnia zarządzanie finansami spółki Orlen Gaz, środkami trwałymi, kontrolingiem i sprzedażą LPG wspiera zintegrowany system informatyczny (ERP) SAP.

System ten podnosi efektywność firmy w wielu kluczowych obszarach zarządzania - od finansów i kontrolingu, przez zaopatrzenie, po sprzedaż i dystrybucję. Pozwala na efektywne zarządzanie majątkiem Spółki i kontrolę budżetu. Integrując wiele procesów, wspomaga funkcje planowania, zarządzania zapasami i co bardzo istotne, usprawnia też proces obsługi klientów.


W Orlen Gaz prace związane z wprowadzeniem zintegrowanego systemu informatycznego trwają od ponad roku. Prowadzi je BCC - firma o dużym doświadczeniu w kompleksowej obsłudze rozwiązań SAP. W przypadku płockiej Spółki zostały one oczywiście dostosowane do specyfiki jej działalności. Korzystać będzie z nich blisko 100 użytkowników – pracowników oddziałów z całej Polski. Wspiera ich kilkunastu konsultantów BCC, odpowiedzialnych za minimalizację czasu potrzebnego na wprowadzenie danych oraz wykluczenie wszelkich zakłóceń w codziennej pracy.
Argumentem za wprowadzeniem tak nowoczesnego systemu informatycznego była m.in. stale zwiększająca się sieć dystrybucji - mówi prezes zarządu Orlen Gaz Bernard Cichocki. – To kolejna inwestycja w efektywność Spółki. Usprawnienie działalności operacyjnej to jeden z naszych najważniejszych priorytetów. Nowy system, dzięki szybszemu przepływowi danych, ułatwi też realizowanie strategii dynamicznego rozwoju spółki.
Dodajmy, że Orlen Gaz jest kolejną już spółką z Grupy Kapitałowej Orlen, która wdrożyła zintegrowany system informatyczny.

Źródło: www.wnp.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top