loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BCC partnerem wdrożenia systemu ERP w TVN

Największa prywatna grupa medialna w Polsce rozpoczęła wdrożenie systemu SAP ERP. Celem prowadzonego przez BCC przedsięwzięcia jest wypracowanie kompleksowej platformy IT wspierającej dalszy rozwój firmy.
Rozpoczęty w kwietniu br. projekt obejmuje rozwiązania SAP w zakresie finansów, kontrolingu, gospodarki materiałowej oraz sprzedaży. W ramach przedsięwzięcia konsultanci BCC zintegrują również system SAP ERP z kilkunastoma innymi aplikacjami IT funkcjonującymi w TVN.
Jako firma z sektora mediowego posiadamy bardzo rozbudowane środowisko IT, na które składają się również aplikacje zbudowane pod nasze specyficzne potrzeby. Dlatego do najważniejszego w tym roku projektu IT zaangażowaliśmy BCC – partnera o dużym doświadczeniu zarówno w zakresie wdrażania SAP ERP, jak i integracji SAP z innymi systemami – powiedział Tomasz Nitsch, Dyrektor IT TVN.
Z systemu SAP będzie korzystać około 100 pracowników TVN. Rozpoczęcie korzystania z nowego systemu planowane jest na styczeń 2011 r.

TVN jest kolejnym klientem BCC z branży medialnej. BCC przeprowadziło wdrożenia SAP i świadczy usługi outsourcingowe m.in. dla Mediów Regionalnych – wiodącej polskiej grupy prasowej oraz dla Wolters Kluwer Polska - największego wydawcy publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top