loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

„Elektryzujące” wdrożenie systemu ERP Impuls 5

BPSC - ERP, systemy ERP, CRMDobiegła końca analiza informatyczna poprzedzająca wdrożenie wybranych funkcjonalności systemu ERP Impuls 5 w firmie Wamtechnik. Producent pakietów bateryjnych i akumulatorowych zdecydował o wdrożeniu miedzy innymi rozwiązań produkcyjnych oraz CRM. Z systemu w sumie korzystać będzie mogło równocześnie 35 użytkowników.


Wamtechnik obok oprogramowania produkcyjnego klasy MRP oraz zarządzania relacjami z klientem korzystać będzie z funkcjonalności finansowo-księgowej, kadrowo płacowej oraz gospodarki materiałowej. Realizowane wdrożenie obejmuje również takie funkcjonalności jak środki trwałe czy sprzedaż i dystrybucję.

Termin zamknięcia wdrożenia przewidywany jest na koniec 2011 roku.

Firma Wamtechnik to europejski dostawca źródeł zasilania, na rynku istnieje od 1992 roku. Firma specjalizuje się w produkcji pakietów bateryjnych i akumulatorów do aplikacji przemysłowych i jest dystrybutorem tak znanych na świecie marek jak Panasonic Industrial, Saft Batteries Francja, Kyocera, Cadex Kanada czy SSB Batteries GmbH.

Od ok. 5 lat aktywnie działa na rynku energii odnawialnych, jest generalnym wykonawcą największych instalacji fotowoltaicznych w Polsce (np. na Politechnice Warszawskiej, na dachu mroźni producenta mrożonek Frosta).

W swojej ofercie firma posiada akumulatory Ni-Cd; Ni-Mh; Li-Ion; Li-Poly; Li- Mn204 oraz Li-FeP04,; baterie litowe i alkaliczne, bezobsługowe akumulatory kwasowo-ołowiowe w technologii AGM i żelowe, moduły fotowoltaiczne i pozostałe komponenty do budowania systemów fotowoltaicznych, turbiny wiatrowe.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top