loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

ROLMECH napędzany system ERPsystem ERP rozmiaru XL

Przedsiębiorstwo ROLMECH, zajmujące się sprzedażą ciągników i maszyn rolniczych oraz komunalnych, wdraża zintegrowany system ERPComarch CDN XL.
Wdrożenie systemu ERP umożliwi przedsiębiorstwu ROLMECH pracę online, terminalową zarówno w siedzibie firmy, jak i w oddziałach, oraz usprawni i usystematyzuje podstawową działalnością firmy, jaką jest sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych oraz nawozów i materiałów budowlanych, poprzez automatyzację operacji handlowych oraz łatwy dostęp do informacji związanych ze stanem zamówień. Dzięki mocnemu wsparciu w obszarze logistyki, jaki zapewnia Comarch CDN XL, możliwe będzie usprawnienie procesów biznesowych oraz optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorstwo ROLMECH zajmuje się sprzedażą ciągników i maszyn rolniczych oraz komunalnych. Firma oferuje także części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych, usługi serwisowe (gwarancyjny i pogwarancyjny serwis sprzętu rolniczego), badania kontrolne i modernizację opryskiwaczy oraz kompleksowe doradztwo w zakresie finansowania inwestycji rolniczych.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top