loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Przyjazne ERP w modzie

NAVIREO - ERP, system ERP, systemy ERPVCO, dystrybutor odzieżowej marki Volcano, wdrożył system ERP Navireo. To kolejna firma w obszarze mody, która wykorzystuje NAVIREO.
Firmy z branży modowej coraz chętniej wybierają produkowany przez firmę InsERT system ERP Navireo i stanowią już blisko 10% jego użytkowników. Dystrybutor odzieżowej marki Volcano jest kolejnym przedsiębiorstwem, które zdecydowało się wdrożyć ten wyjątkowo łatwy w obsłudze system ERP. Navireo wspiera już m.in. takie firmy jak: Badura (producent obuwia), Kooke Design (projektant, producent i dystrybutor odzieży, właściciel marki FACE), Obsessive (producent bielizny) czy Moda Pierre (właściciel sieci sklepów odzieżowych).

Dlaczego Navireo

Wdrażając nowy system, VCO chciało usprawnić m.in. pracę działu księgowego i zminimalizować czas poświęcany na przetwarzanie danych wygenerowanych przez różne systemy sprzedażowo-magazynowe swoich partnerów oraz zaawansowany sklep internetowy. Ostatecznie o wyborze Navireo zadecydowała duża elastyczność systemu, umożliwiająca szybkie i łatwe dopasowanie jego funkcjonalności do zajmowanego przez pracownika stanowiska. Nie bez znaczenia była również możliwość dopisywania dedykowanych rozwiązań dla systemu poprzez Sferę Navireo, która ułatwiła jego zaawansowaną synchronizację z zewnętrznymi rozwiązaniami C2B.

Z perspektywy klienta

Dzięki funkcjonalności i elastyczności systemu Navireo, VCO usprawniło jakość i tempo otrzymywania niezbędnych w procesie decyzyjnym informacji. Efektywność w obszarze księgowości firmy również się zwiększyła. Ergonomia pracy zapewniona przez system przyczyniła się do znacznej redukcji czasu oraz kosztów czynności powtarzalnych. Usprawnienia te umożliwiły firmie dalszy dynamiczny rozwój. – System Navireo idealnie dopasował się do specyficznych potrzeb naszej firmy, których nie zaspokajał żaden inny system. Po wdrożeniu Navireo znacznie wzrosła efektywność naszych pracowników, dzięki czemu firma posiada więcej zasobów na kształtowanie wizerunku solidnej marki na rynku europejskim – mówi Tomasz Koselski, prezes zarządu VCO Ltd.

Firma VCO planuje rozbudowę systemu Navireo o kolejne rozwiązania umożliwiające redukcję czasu czynności powtarzalnych, pełną ewidencję kontaktu z dostawcami oraz rozbudowane zestawienia i analizy sprzedaży.

Źródło: www.navireo.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top