loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

PZL-Świdnik inwestuje w system ERP firmy SAP

PZL-Świdnik S.A., spółka z grupy AgustaWestland, wiodąca polska firma lotnicza, rozpoczyna wdrażanie oprogramowania biznesowego SAP w całej fabryce. Nowy system ERP ma umożliwić bardziej wydajną pracę i głębszą integrację z innymi zakładami AgustaWestland na całym świecie.
Blisko 150 osób, w tym przedstawicieli PZL-Świdnik SA, AgustaWestland, dostawców i pracowników zaangażowanych w realizację projektu, spotkało się w Świdniku z okazji uroczystego rozpoczęcia wdrażania nowego systemu.

W ciągu ostatnich dwóch lat, PZL-Świdnik, po przejęciu przez AgustaWestland, przeszedł znaczne przeobrażenia. Inwestycje, na kwotę powyżej 200 mln zł, obejmowały m.in. wprowadzenie nowych technologii produkcyjnych i zwiększenie działań w zakresie badań i rozwoju. Planuje się, że inwestycje w świdnicką fabrykę w 2012 roku wyniosą kolejne 100 mln zł.
Nowy system SAP, w pełni integruje naszą działalność z zakładami AgustaWestland we Włoszech, Wielkiej Brytanii i USA, co pomaga w osiąganiu większej efektywności pracy i oszczędności. Przede wszystkim pozwoli nam planować i podejmować decyzje biznesowe szybciej i wydajniej. Nowy system daje bowiem pełny dostęp do danych grupy AgustaWestland, w tym sprawozdawczości i zarządzania harmonogramem produkcji - mówi Nicola Bianco, dyrektor zarządzający PZL-Świdnik S.A.
SAP, firma założona w 1972 roku, jest obecnie światowym liderem na rynku aplikacji biznesowych IT. Dostarcza systemy, oprogramowanie i bazy danych dla ponad 176.000 firm na całym świecie. PZL-Świdnik S.A., spółka z grupy AgustaWestland, w związku ze swoim rozwojem i modernizacją, będzie zarządzała swoją działalnością operacyjną właśnie przy pomocy systemu SAP.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top