loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Osadkowski-Cebulski wdraża system ERP Dynamics AX 2009

Firma Columbus podpisała umowę na dostawę systemu ERP – Microsoft Dynamics AX 2009 dla firmy Osadkowski-Cebulski, będącej liderem zaopatrzenia branży rolniczej w produkty i usługi rolnicze. Implementacja rozwiązania rozpoczęła się 15 lipca i ma potrwać do pierwszego kwartału 2013 roku (włącznie).

Umowa z Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. obejmuje implementację kompleksowego rozwiązania Microsoft Dynamics AX 2009 w obszarze finansów, księgowości, projektów, sprzedaży i łańcucha dostaw (SCM), CRM oraz obiegu dokumentów. Wdrożenie objęło też spółkę zależną Vivena Natura.

Wdrożenie rozwiązania ma na celu usprawnienie komunikacji wewnątrz firmy, dzięki zapewnieniu pracownikom łatwego i szybkiego dostępu do bieżących informacji zgromadzonych w jednym miejscu, a także sprawnego obiegu dokumentów. Ponadto, Microsoft Dynamics AX 2009 będzie także dostępny na urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym Android dla 50 użytkowników, którzy często pracują poza obrębem biura. Rozwiązanie umożliwi im składane zamówień, sprawdzanie płatności, zarządzanie kalendarzem codziennych działań oraz dzielenie się informacjami i opiniami z pozostałymi pracownikami w biurze. Rozwiązanie z wbudowanymi funkcjonalnościami Business Intelligence ułatwi również raportowanie w oparciu o aktualne dane.
Cieszymy się, że również branża rolnicza inwestuje w nowoczesne technologie. Mamy nadzieję, że przedsiębiorstwa rolnicze coraz chętniej będą sięgać po rozwiązania umożliwiające im automatyzację procesów, pozwalając tym samym na oszczędności i wzmacnianie pozycji na konkurencyjnym rynku – mówi Adam Komorowski, dyrektor działu aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.
Kompleksowe i innowacyjne podejście firmy Osadkowski-Cebulski inspiruje nas do wytężonej pracy nad szybkim dostarczeniem konkretnych korzyści biznesowych płynących z wdrożenia rozwiązania ERP, ale też stworzenia nowych możliwości dla firmy na przyszłość, szczególnie w sferze jakości dostarczanych usług, w tym obsługi klienta. Firmy takie jak nasz klient stają się wzorem nie tylko dla tego sektora, ale całego biznesu poprzez odważne wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, a co ważniejsze – również zarządczych – mówi Piotr Szczerbiak, Dyrektor Konsultingu, Columbus Polska.
Źródło: MICROSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top