loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że norweska spółka Avinor, która zarządza większością cywilnych lotnisk w tym kraju, wybrała  system ERP IFS Applications™ 8 w celu konsolidacji i optymalizacji procesów biznesowych. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości 11,5 miliona koron norweskich.

Firma Avinor poszukiwała scentralizowanej platformy ERP do zarządzania zróżnicowanymi procesami biznesowymi, uwzględniającymi sieć 46 lotnisk w całej Norwegii. Po przetargu publicznym i przeprowadzeniu procedur oceny firma Avinor zdecydowała się zastąpić system Oracle Financials systemem IFS Applications. IFS Applications jest już używany jako centralna platforma ERP przez należące do firmy Avinor lotnisko w Oslo — główny port lotniczy Norwegii. Zostanie on włączony do nowo wdrażanego systemu.

Rozwiązanie firmy IFS zawiera funkcjonalność wspomagającą zarządzanie procesami z zakresu finansów, analizy biznesowej, e-fakturowania, zaopatrzenia, zarządzania projektami oraz raportowania czasu. Oprogramowanie udostępnia ponadto interfejsy zintegrowane z internetowymi portalami przetargów publicznych. Z systemu IFS Applications będzie korzystać około 3000 pracowników firmy Avinor na lotniskach w całym kraju.
Naszym głównym celem jest usprawnienie najistotniejszych procesów za pomocą scentralizowanej platformy ERP — powiedział Helge Clem, wiceprezes firmy Avinor ds. biznesowej obsługi korporacji i usług wspólnych. Firma IFS zaprezentowała wszechstronne, skalowalne rozwiązanie, które w największym stopniu spełnia nasze wymagania. Konsolidując najważniejsze procesy, w tym w zakresie finansów czy zaopatrzenia, na pojedynczej platformie, zmaksymalizujemy skuteczność i przejrzystość naszych działań przy jednoczesnej redukcji całkowitego kosztu posiadania.
Z radością witamy firmę Avinor w gronie naszych klientów, licząc na długą i efektywną współpracę — powiedział prezes IFS Scandinavia, Glenn Arnesen. „Dysponując centralną platformą w postaci IFS Applications 8, firma Avinor będzie mogła sprawniej realizować procesy biznesowe i sprawować pełniejszą kontrolę nad całą, rozproszoną geograficznie organizacją.
Wdrożenie rozpocznie się w styczniu 2013 roku, a jego zakończenie jest przewidywane na styczeń 2014 roku.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top