loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, POBIERZ I PORÓWNAJ.


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca rozwiązań ERP, poinformował, że firma Statnett, właściciel i operator krajowej sieci energetycznej w Norwegii, zaktualizuje używany system ERP do wersji IFS Applications™ 8. Aktualizacja przeprowadzana jest z myślą o usprawnieniu krytycznych procesów biznesowych, takich jak zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa czy zarządzanie projektem. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości 12,7 miliona koron norweskich.

Od czasu wdrożenia systemu ERP IFS Applications w 2001 roku Statnett przyczynia się do rozwoju tego rozwiązania w zakresie funkcji przydatnych dla sektora energetyki i usług użyteczności publicznej. Przeprowadzając aktualizację systemu do wersji IFS Applications 8, Statnett zyska najnowocześniejszą platformę do zarządzania przedsiębiorstwem, która wesprze najważniejsze procesy biznesowe, takie jak utrzymanie ruchu, zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa i zarządzanie projektem.

Statnett przystępuje do zakrojonego na szeroką skalę programu inwestycyjnego dotyczącego krajowej sieci elektroenergetycznej. System IFS Applications odegra znaczącą rolę w zarządzaniu ogromnym projektem, który zostanie opracowany w ramach tego programu.
Musimy mieć pewność, że nasze systemy IT są w stanie skutecznie dostarczać potrzebne dane — mówi Peer Østli, dyrektor ds. systemów informatycznych w Statnett. „Aktualizacja do wersji IFS Applications 8 to ważny krok na drodze do osiągnięcia naszych długoterminowych założeń. Jesteśmy przekonani, że firma IFS dostarczy oprogramowanie, które pomoże nam w skutecznej realizacji projektów i zarządzaniu zasobami oraz zapewni większą kontrolę nad procesami oraz ich przejrzystość.
To, że zostaliśmy wybrani przez takiego lidera branży, jak Statnett dowodzi, że nasze rozwiązania są naprawdę atrakcyjne dla klientów — twierdzi Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia. IFS Applications 8 oferuje mnóstwo nowych i ulepszonych funkcji, które wspomogą i usprawnią najważniejsze procesy biznesowe w Statnett. IFS współpracuje z przedsiębiorstwami z sektora energetyki i usług użyteczności publicznej od 1983 roku. Mamy nadzieję kontynuować naszą wieloletnią współpracę z firmą Statnett”. Wdrożenie powinno się zakończyć w listopadzie 2013 roku.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top