loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Saab, działająca na światowym rynku obrony i bezpieczeństwa, postanowiła rozszerzyć zakres systemu IFS Applications™ w ramach realizacji strategii globalnego rozwoju. Zawarta z firmą IFS umowa obejmuje dodatkowe licencje użytkownika, funkcjonalność z zakresu zarządzania projektami oraz rozwiązania mobilne, które pomogą usprawnić działania w obszarze łańcucha dostaw.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Saab korzysta z systemu IFS Applications od 1994 roku. Od tego czasu pozostaje w ścisłej współpracy z IFS, pomagając rozwijać stosowane rozwiązanie. W 2009 roku firma Saab postanowiła wdrożyć rozwiązanie IFS we wszystkich należących do niej podmiotach, a we wrześniu 2012 roku współpraca pomiędzy firmami jeszcze bardziej się pogłębiła, gdy przedsiębiorstwo postawiło na globalny rozwój i standaryzację działalności prowadzonej w wielonarodowym środowisku.

Umowa z IFS, wpisująca się w długoterminową strategię firmy Saab w zakresie IT i jej plany globalnego rozwoju, dotyczy zwiększenia liczby użytkowników oraz funkcjonalności wspomagającej realizację najważniejszych operacji biznesowych.
W zeszłym roku rozszerzyliśmy zakres strategicznego partnerstwa biznesowego z firmą IFS, rozpoczynając realizację planów globalizacji i rozwoju naszej firmy oraz działalności — mówi Mats Hultin, dyrektor ds. technologii informatycznych (CIO) w firmie Saab. Obecnie realizujemy tę strategię. Ta inwestycja to kolejny krok na drodze do globalnego rozwoju i zwiększenia zysków przy wsparciu partnera.
Bardzo nas cieszy kontynuacja trwającej od niemal 20 lat współpracy z firmą Saab — mówi prezes IFS Scandinavia, Glenn Arnesen. Jesteśmy przekonani, że nasze branżowe rozwiązania, zajmujące czołową pozycję na rynku, w dalszym ciągu będą wspomagały firmę Saab w jej międzynarodowym rozwoju.
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poprzez dedykowany zespół ekspertów ds. sektora lotnictwa i obrony, udostępnia w ramach systemu IFS Applications™ gotowe, komponentowe rozwiązania wspierające zarządzanie w takich obszarach, jak produkcja, obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO), łańcuch dostaw (SCM), logistyka oparta na wydajności (PBL) i programy operatorów flot. Do klientów firmy IFS zaliczają się przedstawiciele sił zbrojnych — morskich, lądowych i powietrznych — między innymi brytyjska Królewska Marynarka Wojenna; międzynarodowe organizacje, takie jak konsorcjum Eurofighter; operatorzy linii lotniczych i dostawcy usług, tacy jak Emirates, AMS, DynCorp, Hawker Pacific, czy Ensign Bickford, a także globalni dostawcy na rzecz obrony, tacy jak General Dynamics, Lockheed Martin, BAE SYSTEMS i GE Aviation.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top