loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

WIŚNIOWSKI korzysta z mobilnego systemu ERP - Impuls EVO

bpscPoprawa organizacji pracy linii produkcyjnych oraz w magazynach, usprawnienie komunikacji z klientami, określanie poziomu rentowności produktów – to tylko niektóre z korzyści, wynikających z implementacji w firmie WIŚNIOWSKI mobilnego rozwiązania ERP. Ten największy w Polsce producent bram i systemów ogrodzeniowych wdrożył system Impuls EVO chorzowskiej firmy BPSC. Zapewnia on klientom firmy wgląd w pełną historię zamówień, a także możliwość śledzenia każdego z etapów realizacji poszczególnych wyrobów.Wdrożenie w firmie WIŚNIOWSKI objęło funkcjonalności: finanse-księgowość, kadry-płace, środki trwałe, gospodarka materiałowa, dystrybucja, zarządzanie produkcją, transport, zarządzanie relacjami z klientem (CRM), budżetowanie, Intrastat oraz zarządzanie odzieżą roboczą i wyposażeniem pracownika.
Wdrożenie systemu Impuls EVO przyniosło już pierwsze korzyści – komentuje Dariusz Złocki, Dyrektor Biura Konstrukcyjnego i IT w firmie WIŚNIOWSKI - Funkcjonalność MWS zdecydowanie poprawiła organizację pracy linii produkcyjnych oraz w magazynach, pozwalając śledzić partie surowcowe od momentu ich przyjęcia na magazyn do zużycia na produkcję wyrobu, a także poprawiła proces zarządzania magazynem. Wdrożenie modułu serwisowego pozwala nam z kolei sprawnie obsługiwać wszystkie reklamacje wpływające do firmy. Dzięki Impulsowi EVO możemy także określać poziom rentowności oferowanych przez nas produktów – dodaje Dariusz Złocki.
Dzięki wdrożeniu klienci biznesowi firmy mogą obserwować każdy krok zamówienia oraz śledzić postęp realizacji wyrobu. Zintegrowanie systemu BPSC z autorskimi rozwiązaniami, wykorzystywanymi dotychczas w firmie Wiśniowski, znacznie uprościło z kolei zarządzanie danymi, które zgromadzone są teraz w jednej bazie, mają jedno źródło i jednego administratora. Wdrożenia Impulsa EVO wpłynęło także na jakość współpracy z dostawcami, a rozwiązania CRM zapewniły dostęp do historii współpracy z określonym klientem. Przedstawiciele firmy Wiśniowski planują w przyszłości rozwój wdrożonego systemu Impuls EVO o nowe funkcjonalności, takie jak Gospodarka Remontowa.
Impuls EVO jest systemem skonstruowanym modułowo, co oznacza, że może być rozwijany o nowe funkcjonalności wraz ze zmieniającymi się potrzebami klienta – wyjaśnia Sławomir Kuźniak, Dyrektor Centrum Rozwoju Aplikacji Internetowych BPSC SA. – Firmy nie muszą zatem decydować się na wdrożenie wszystkich modułów od razu, tylko mogą pozwolić systemowi rosnąć wraz z rozwojem danego przedsiębiorstwa – dodaje.
Impuls EVO został wprowadzony na rynek w maju 2012 roku. Obecnie korzysta z niego prawie 30 przedsiębiorstw, prace wdrożeniowe trwają w kolejnych 20 firmach.

Impuls EVO to system wspomagający zarządzanie wszystkimi procesami w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Łączy on w sobie możliwości desktopowego systemu ERP i platformy mobilnej, zapewniając dostęp do zgromadzonych w nich informacji za pośrednictwem dowolnego narzędzia z dostępem do Internetu. Impuls EVO oferuje także zaawansowane rozwiązania produkcyjne, takie jak MES, MRP czy Produkcja Procesowa, ponadto jest systemem zintegrowanym, co oznacza, że może konsolidować także inne rozwiązania informatyczne, wykorzystywane przez firmę.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top