loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Mørenett, jeden z dziesięciu największych operatorów sieci elektroenergetycznej w Norwegii, wybrała system IFS Applications™ jako swoje podstawowe rozwiązanie ERP.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 

Firma Mørenett powstała na początku 2014 roku w wyniku połączenia spółek Tussa Nett AS i Tafjord Kraftnett AS. Fuzja ta miała na celu zapewnienie klientom bezpiecznych i niezawodnych dostaw energii elektrycznej. Mørenett jest ósmym co do wielkości operatorem sieci elektroenergetycznej w Norwegii i obsługuje 61 000 odbiorców w regionie Sunnmøre.

Firma Mørenett poszukiwała wszechstronnego rozwiązania, obejmującego finanse, dystrybucję, zarządzanie projektami, zaopatrzenie i kadry, które zapewniałoby obsługę najważniejszych operacji biznesowych nowo założonego przedsiębiorstwa. Miało ono również stanowić niezawodną i wielofunkcyjną platformę mobilną wykorzystywaną przez pracowników pracujących w terenie. W przetargu wyłoniono system IFS Applications.

Rozwiązanie ERP firmy IFS, przygotowane do obsługi 240 użytkowników, będzie stosowane przez wszystkich pracowników terenowych firmy Mørenett.

Komentując przebieg przetargu, Torbjørn Aarø, dyrektor ds. zakupów w firmie Mørenett, wskazuje platformę mobilną firmy IFS jako rozwiązanie będące w stanie przynieść rzeczywiste korzyści:
Firma IFS przedstawiła przekonującą analizę biznesową dotyczącą tej inwestycji. Jednym z elementów wyraźnie wyróżniających produkt firmy IFS na tle konkurencji, m.in. rozwiązania Microsoft Dynamics, było proste w obsłudze rozwiązanie mobilne, którego bardzo potrzebowaliśmy.
Złożoność działalności operacyjnej firmy Mørenett wiązała się z wymogiem zastosowania rozwiązania o zaawansowanej funkcjonalności, które oferowałoby możliwość stałego dostosowywania go do zmian w branży. Doświadczenie firmy IFS w sektorze użyteczności publicznej oraz elastyczność jej rozwiązania umożliwią firmie Mørenett osiągnięcie zarówno szybkiego zwrotu z inwestycji, jak i długoterminowych korzyści biznesowych.
Wybór naszego produktu jako rozwiązania obsługującego działalność firmy Mørenett to dla nas ogromny zaszczyt i dowód uznania naszego wieloletniego doświadczenia w branży energetycznej” − stwierdził Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia. Jesteśmy dumni, że staliśmy się częścią tego nowego przedsięwzięcia i cieszy nas wizja długoterminowej współpracy z firmą Mørenett.
Wdrożenie zostanie zakończone w 2015 roku.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top