loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System MAAT w kolejnym zakładzie produkcyjnym

compsoftlogoFirma Zakład Mechaniczny „Siarkopol” Sp. z o.o. podpisała z firmą COMP Soft kontrakt na dostarczenie oraz wdrożenie oprogramowania ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Wdrożenie obejmie wszystkie obszary działania przedsiębiorstwa począwszy od finansów i logistyki a skończywszy na produkcji.


 
Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja konstrukcji stalowych dla przemysłu chemicznego, cementowni, górnictwa, energetyki, przemysłu szklarskiego i odlewniczego oraz usług w kraju jak również na export. Zakład położony jest na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro-Park” Wisłosan w Tarnobrzegu.

Celem wdrożenia pakietu ERP MAAT jest zwiększenie efektywności procedur realizowanych w przedsiębiorstwie, a także usprawnienie przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi komórkami. Zintegrowany i funkcjonalny pakiet MAAT będzie wspomagał przede wszystkim zarządzanie procesami produkcyjnymi, a także będzie obsługiwał wszystkie najważniejsze obszary biznesowe: logistykę sprzedaży zakupu, gospodarkę magazynową, dystrybucję, finanse i księgowość, środki trwałe, kadry i płace, przepływ dokumentów oraz zarządzanie relacjami z klientami. Kontrakt został podpisany we wrześniu 2015 roku. Zakończenie wdrożenia planowane jest w połowie 2016 roku.

Źródło: www.compsoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top