loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Konsmetal wdraża system ERP Microsoft Dynamics AX 2012

XPLUS zrealizuje proces wdrożenia Microsoft Dynamics AX 2012 w Konsmetalu, który jest liderem polskiego rynku mechanicznych zabezpieczeń mienia.


Spośród wielu rozwiązań klasy ERP, zdecydowaliśmy się na MS Dynamics AX 2012 w najnowszej dostępnej wersji przede wszystkim ze względu na rozbudowane i zarazem łatwe w obsłudze możliwości tworzenia i konfigurowania nowych produktów – powiedział Daniel Jabłoński, dyrektor IT Konsmetalu. – Wybierając zaś XPLUS jako partnera wdrożeniowego, nie mieliśmy wątpliwości co do profesjonalizmu i jakości świadczonych usług. Najprzyjemniejszym zaskoczeniem była natomiast pozytywna energia całego zespołu XPLUS i proaktywne podejście do rozwiązania stawianych problemów – dodał Jabłoński.

Jednym z ostatnich sukcesów Konsmetalu jest zdobycie złotego medalu na targach Securex 2014 za pierwszy w Polsce system zarządzania walorami – dedykowany zespół inteligentnych urządzeń dla branży retail. W planach wdrożenia jest, aby taki system zintegrować z Dynamics AX 2012.

Konsmetal skorzysta także z dwóch autorskich rozwiązań z rodziny Dynamics Automated, jakie dla Dynamics AX wprowadził XPLUS. Mowa o Knowledge Base (KB) oraz Executvie Automats (EA), które firma zamierza wykorzystać w szkoleniach pracowników, testach nowych funkcjonalności, tworzeniu dokumentacji technologicznej produkowanych urządzeń oraz procedur wewnętrznych.

Executive Automats to nowoczesne narzędzie do automatyzacji procesów testowania i szkolenia, które nagrywa działania użytkownika w Microsoft Dynamics AX, a następnie pozwala odtwarzać je na żądanie w 12 różnych trybach, z których każdy służy innemu celowi. Automaty co noc testujące aplikację regresywnie gwarantują niespotykanie wysoki standard jakości, pomagając uzyskać pełną stabilność i niezawodność działania systemu. Intuicyjne w użyciu EA automatycznie generują też zawsze aktualne materiały użyteczne na przykład w procesie szkolenia użytkowników końcowych. EA są kompatybilne z wszystkimi wersjami AX.

Knowledge Base to platforma do współpracy i repozytorium elementów wiedzy biznesowej wraz z ich odniesieniami. Narzędzie pozwala efektywnie zarządzać dynamicznym procesem poszerzania i doskonalenia wiedzy. Knowledge Base umożliwia przechowywanie w jej obrębie wielu struktur wzorcowych, pomaga organizować wiedzę w niewielkie, łatwe do zarządzania elementy wiedzy i składować wszystkie ich wersje wraz ze źródłami. Ułatwiając proces doskonalenia materiałów i podejścia pracowników do ich zadań operacyjnych, narzędzie gwarantuje rzeczywistą poprawę wydajności organizacji, czyniąc każdy kolejny punkt wyjścia lepszym od poprzedniego.

Źródło: Xplus

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top