loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Moskiewska firma DataPro wdroży system IFS Applications 9 w celu uproszczenia procesów związanych z obsługą techniczną i wsparciem posprzedażowym w posiadanym centrum klasy Tier 3.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma DataPro, największe centrum danych w Rosji, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9. Finalizację projektu zaplanowano na koniec tego roku.

Firma DataPro to uznany dostawca niezawodnej infrastruktury obliczeniowej o wysokim stopniu dostępności. Dzięki niej rosyjscy klienci firmy są w stanie wdrażać, obsługiwać i skalować złożone projekty.

Firma DataPro posiada centrum danych obejmujące 3000 szaf serwerowych zajmujących powierzchnię 16 000 metrów kwadratowych. Zarządzanie nim wymaga elastycznego rozwiązania biznesowego zapewniającego obsługę obecnych i przyszłych celów biznesowych. Po wnikliwej analizie firma zdecydowała się na system IFS Applications.

Dzięki systemowi IFS Applications 9 firma DataPro będzie mogła efektywnie zarządzać obsługą techniczną i posprzedażnym serwisem sprzętu komputerowego. Oferowane przez rozwiązanie firmy IFS zaawansowane wsparcie zarządzania konfiguracją sprzętu i usługami umożliwi firmie DataPro świadczenie usług profesjonalnych i najwyższej jakości. Rozwiązanie firmy IFS obejmuje również obsługę procesów o znaczeniu krytycznym, takich jak zasoby ludzkie i dystrybucja oraz zarządzanie dokumentacją techniczną i operacyjną.
Na dobrą sprawę już od początku byliśmy zdecydowani na system IFS Applications − mówi Alexey Soldatov, dyrektor generalny w firmie DataPro. „Jednymi z kluczowych punktów przemawiających za naszym wyborem są wieloletnie doświadczenie firmy IFS w obsłudze aktywów i zakładów cechujących się wysokim stopniem złożoności, jak również wielowarstwowa architektura proponowanego rozwiązania. Firma IFS zaproponowała nam rozwiązanie, które można nie tylko szybko wdrożyć, ale również skalować i adaptować do naszych wymagań. Cieszymy się na myśl o długotrwałej i owocnej współpracy z firmą IFS — jej rozwiązanie będzie obsługiwać całą naszą firm.
Andrey Nikolaev, dyrektor generalny w IFS Russia & CIS, dodaje:
Z ogromną przyjemnością witamy firmę DataPro w gronie naszych klientów. Pozyskanie tak prestiżowego klienta dowodzi tego, że system IFS Applications 9 jest rozwiązaniem wszechstronnym, innowacyjnym i dobrze przyjmowanym przez rynek. Nie możemy się doczekać współpracy z firmą DataPro nad szybkim i sprawnym wdrożeniem naszego rozwiązania.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top