loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wdrożenie rozwiązania chmurowego IFS Managed Cloud w technologii Microsoft Azure obejmie około 200 użytkowników w siedmiu krajach.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma WinGroup, wiodący producent z branży systemów oszkleniowych z ramami aluminiowymi dla budownictwa, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9, który będzie pełnił rolę centralnej platformy do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Rozwiązanie zostanie wdrożone w środowisku chmurowym IFS Managed Cloud na platformie Microsoft Azure.

Firma WinGroup, za pośrednictwem zakładów rozmieszczonych w Szwecji, Norwegii, Danii, Szwajcarii, Liechtensteinie, Wielkiej Brytanii i Turcji, produkuje innowacyjne systemy oszkleniowe używane w mieszkalnictwie, w zabudowach balkonów, cieplarń, balustrad i okien. Kontrolowana przez szwedzką spółkę inwestycyjną Nordstjernan AB firma WinGroup powstała w roku 2007 w wyniku kilku akwizycji i od tego czasu odnotowuje ciągły wzrost na rynku globalnym. Firma zatrudnia ok. 400 osób.

Aby przyspieszyć własny rozwój i polepszyć jakość działań operacyjnych, firma potrzebowała centralnego systemu klasy ERP ujednolicającego główne procesy w obrębie posiadanych przez firmę międzynarodowych jednostek projektowych, produkcyjnych oraz sprzedażowych. Po wnikliwej analizie firma zdecydowała się zastąpić kilka swoich dotychczasowych rozwiązań systemem IFS Applications 9, tworząc wspólną platformę do zarządzania portfelem produktów.

Rozwiązanie firmy IFS obejmuje funkcjonalności obsługujące złożone procesy produkcyjne, zarządzanie łańcuchem dostaw, projektowanie, zarządzanie konfiguracjami sprzedaży, zarządzanie projektami i finanse. System IFS Applications zostanie wdrożony jako rozwiązanie IFS Managed Cloud w technologii Microsoft Azure. Jest to w pełni zarządzane, dedykowane rozwiązanie chmurowe firmy IFS. Projekt wdrożeniowy rozpocznie się niezwłocznie w biurze projektowym w Malmö w Szwecji.
Potrzebowaliśmy systemu biznesowego najwyższej klasy, dlatego zwróciliśmy się o poradę do firmy analitycznej Gartner - powiedział Anders Knutsson, prezes firmy WinGroup. Wybraliśmy system IFS Applications z uwagi na jego niezawodne funkcjonalności branżowe, jak również z powodu samego personelu firmy IFS — jest to zespół cechujący się nie tylko dogłębnym zrozumieniem zasad biznesowych i wysokimi kwalifikacjami, ale także doświadczeniem wdrożeniowym. Czyniąc z systemu IFS Applications naszą platformę centralną, w bardzo krótkim czasie osiągniemy korzyści płynące ze zharmonizowanych procesów i wydajności operacyjnej, które umożliwią nam elastyczne zarządzanie przyszłymi oczekiwaniami klientów i portfelem naszych produktów. Są to ważne parametry strategiczne naszego planu przyszłego rozwoju.
Prezes IFS Scandinavia, Glenn Arnesen, dodał:
Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejny sukces na rynku produkcji międzynarodowej. Firmy takie jak WinGroup, których konkurencyjność opiera się na silnych portfelach produktów wspieranych szeroką siecią sprzedaży globalnej i efektywnym łańcuchem dostaw, mogą polegać na naszych rozwiązaniach umożliwiających zwiększenie możliwości strategicznych i wyjście naprzeciw przyszłym, zmiennym wymaganiom klientów. Znając możliwości systemu IFS Applications 9 i skalowalnej architektury rozwiązania IFS Managed Cloud, liczymy na wiele lat owocnej współpracy z firmą WinGroup.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top