loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wiodący producent i eksporter opon i dętek ze Sri Lanki wykorzysta możliwości systemu ERP IFS Applications 9 do jeszcze lepszej obsługi rynków eksportowych.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma Samson Rubber Industries (SRI) (Pvt) Ltd. zadecydowała o aktualizacji posiadanego rozwiązania firmy IFS do wersji IFS Applications™ 9.

Korzystająca z systemu IFS od roku 2008 firma SRI, która jest częścią grupy DSI Samson Group, wdroży system IFS Applications 9 w celu zintegrowania całości procesów produkcyjnych i łańcucha dostaw. Rozwiązanie firmy IFS obejmuje także funkcjonalności z zakresu zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) umożliwiające uproszczenie czynności remontowych prowadzonych w posiadanym przez firmę nowoczesnym parku maszynowym, jak również oferuje obsługę czynności finansowych i analityki biznesowej poprzez wykorzystanie innowacyjnego interfejsu IFS Lobby.
Podpisując umowę o aktualizacji, rozszerzyliśmy korzystną dla obu stron, siedmioletnią współpracę z firmą IFS” — powiedział Ranatunga Rajapaksa dyrektor zarządzający w firmie SRI. „System IFS Applications 9 zapewni firmie potrzebne narzędzia z zakresu analityki biznesowej, co stanowi jej strategiczną potrzebę. Chcąc zachować konkurencyjność na nieustannie zmieniających się rynkach globalnych, musimy dbać o elastyczność i oszczędność naszych działań — z tego powodu szybki dostęp do rzetelnych danych jest dla nas kluczowy. Mam pewność, że system IFS Applications 9 w pełni wyjdzie naprzeciw naszym potrzebom.
Jayantha De Silva, prezes zarządu i dyrektor generalny oddziału IFS Sri Lanka dodał:
Bardzo się cieszymy na odnowienie długoletniej współpracy firmy IFS z DSI Samson Group. Ponad siedem lat doświadczenia w świadczeniu usług dla tej firmy i grupy pozwala nam w firmie IFS dobrze rozumieć ich działalność i potrzeby. System IFS Applications 9 oferuje najlepsze w swojej klasie funkcje z zakresu analityki biznesowej i informacje dotyczące zarządzania, które z pewnością wesprą przyszły rozwój firmy SRI. Mamy nadzieję na szybkie wdrożenie i sprawne przejście na nową wersję systemu.
Aktualizacja i wdrożenie systemu zostaną przeprowadzone we wszystkich jednostkach zależnych firmy SRI, w tym u głównego producenta rowerów Samson Bicycles Ltd., w firmie Mount Spring Bottles oraz Samson Rubber Products.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top