loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Vegum zastępuje kilka wcześniej stosowanych systemów pojedynczym rozwiązaniem firmy IFS, aby usprawnić planowanie produkcji, logistykę i zarządzanie finansami.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma VEGUM, słowacki producent mieszanek i produktów gumowych, wdroży system IFS Applications™ 9 jako swój główny system do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) w celu poprawy i usprawnienia jej złożonych procesów biznesowych.

Założona w 1952 r. firma Vegum ma długą tradycję produkcji wysokiej jakości mieszanek gumowych oraz odlewanych i wytłaczanych produktów gumowych do zastosowań przemysłowych. Firma zatrudnia około 600 osób i oferuje usługi inżynieryjne i testowe.

Firma Vegum potrzebowała nowego rozwiązania ERP, które mogłoby zastąpić wiele obecnie używanych, niezintegrowanych systemów i oferowałoby kompleksowe wsparcie procesów biznesowych o kluczowym znaczeniu dla działalności firmy. Po wnikliwej ocenie ofert na rynku ERP, w tym takich rozwiązań, jak HELIOS Green, QAD i ESO/es, firma Vegum wybrała system IFS Applications 9 jako system informacyjny do zastosowania w całym przedsiębiorstwie.

Po pełnym wdrożeniu system IFS Applications będzie stosowany w całym łańcuchu wartości firmy Vegum, od planowania i realizacji produkcji oraz logistyki, do remontów, zarządzania finansami, zasobami ludzkimi oraz jakością. Rozwiązanie IFS obejmuje również funkcję panelu raportowania produkcji umożliwiającą zaawansowane przetwarzanie danych oraz rozwiązanie IFS Mobilne Operacje Magazynowe do mobilnego gromadzenia danych magazynowych za pomocą skanerów kodów kreskowych.
Oczekujemy, że wdrożenie systemu IFS Applications zwiększy wydajność procesów biznesowych o kluczowym znaczeniu dla naszej działalności, prowadząc do obniżenia kosztów i zwiększenia jakości obsługi klienta — powiedział prezes firmy Vegum, Jozef Trnovec. Wielkość naszej firmy i elastyczność działalności sprawiają, że jesteśmy idealnie przystosowani do korzystania z systemu IFS Applications jako głównego narzędzia, które zapewni nam przewagę nad konkurencją.
Dyrektor zarządzający IFS Slovakia, Jozef Kováčik dodał:
Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli zapewnić firmie Vegum nowoczesne rozwiązanie ERP, oferujące wsparcie „out-of-box” dla wszystkich procesów biznesowych o wartości dodanej. Współpracujemy z czołowymi firmami z branży produkcyjnej i cieszymy się, że nasze rozwiązania i znajomość branży wesprą dynamiczny rozwój firmy Vegum
.Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top