loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System IFS Applications pomoże zwiększyć wydajność operacyjną i usprawnić zarządzanie projektami dostawcy usług związanych z instalacjami morskimi i lądowymi. Firma Leopad zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ 9 w celu skonsolidowania prowadzonej działalności i zwiększania wydajności operacyjnej.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Grupa Leopad, której siedziba mieści się w Malezji, oferuje szereg usług w zakresie konserwacji antykorozyjnej oraz specjalistycznych usług związanych z instalacjami morskimi i lądowymi w sektorze ropy i gazu. Firma zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications w celu skonsolidowania działań i usprawnienia procesów zarządzania projektami i zasobami. Zakupione przez grupę Leopad rozwiązanie firmy IFS obejmuje funkcje zarządzania projektami, zarządzania finansami, planowania zasobów, zarządzania podwykonawcami, a także zarządzania zasobami i zaopatrzeniem. Jego wdrożeniem zajmie się partner IFS — firma MEASA Consulting PVT LTD.
Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego łatwość obsługi i unikalne możliwości zarządzania projektami uwzględniające specyfikę naszej branży. Biorąc pod uwagę sukcesy firmy IFS w dostarczaniu rozwiązań dla sektora ropy i gazu, cieszy nas perspektywa tej współpracy w celu dalszego zwiększania wydajności operacyjnej i zapewnienia dalszej pomyślnej działalności grupy Leopad” — stwierdził D.K. Guru, prezes grupy Leopad.
Sridharan Arumugan, wiceprezes IFS dla obszaru Azji Południowo-Wschodniej, dodał:
Z przyjemnością informujemy o zawarciu ważnego kontraktu, co stanowi kolejny nasz sukces na rynku ropy i gazu w Malezji. Liczymy na długą i pomyślną współpracę, dzięki której to innowacyjne przedsiębiorstwo umocni swoją pozycję na rynku, wykorzystując nasze nowoczesne i elastyczne rozwiązanie ERP dla firm o profilu projektowym
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top