loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma AECOM, w pełni zintegrowana globalna firma z branży konstrukcyjno-budowlanej, poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą IFS, globalnym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw. Celem tej współpracy jest modernizacja i transformacja łańcucha dostaw firmy AECOM za pomocą funkcjonalności systemu IFS Applications™. System ERP IFS Applications jest zintegrowanym pakietem aplikacji do obsługi kluczowych procesów biznesowych, takich jak zarządzanie łańcuchem dostaw, predykcyjna obsługa techniczna i transformacja cyfrowa.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Grupa AECOM Management Services wykorzysta te narzędzia nie tylko do rozszerzenia oferty produktowej, zwiększenia efektywności czy eliminacji procesów ręcznych, ale również do zapewnienia klientom usług najwyższej jakości. Do klientów firmy należą między innymi Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, Departament Energii Stanów Zjednoczonych, agencja NASA oraz klienci komercyjni. Wyposażenie personelu zaopatrzeniowego i obsługującego łańcuch dostaw w technologię firmy IFS zapewni firmie AECOM jeszcze większą elastyczność oraz responsywność w odniesieniu do dynamicznie zmieniających się priorytetów jej klientów.
Dzięki wdrożeniu technologii umożliwiającej obsługę łańcucha dostaw w sposób dynamiczny firma AECOM pomoże klientom osiągnąć najwyższą wydajność i zmaksymalizować ich potencjał” — powiedział John Vollmer, prezes grupy Management Services firmy AECOM. „Dzięki rozległej automatyzacji, krótszym czasom reakcji, redukcji stanów magazynowych i punktualnym dostawom nasi klienci zwiększą wartość oferowanych usług oraz obniżą ponoszone koszty. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z firmą IFS. Jej pomoc znacznie zwiększy nasze możliwości i wspomoże nieustanny rozwój działań w sektorze federalnym.
Firma IFS odniosła wiele sukcesów, pomagając firmom, takim jak AECOM w spełnieniu wymagań stawianych przez klientów klasy rządowej w zakresie obsługi zaopatrzenia, zarządzania majątkiem, zarządzania obsługą techniczną, naprawami i remontami oraz kompleksową opieką nad rządowymi pojazdami” — powiedział Kevin Deal, wiceprezes ds. sektora lotnictwa i obrony w firmie IFS. „Jesteśmy podekscytowani możliwością wsparcia firmy AECOM w automatyzacji i uproszczeniu jej procesów związanych z obsługą klienta i działaniami administracyjnymi, które pozwolą na optymalizację jej cyklu zaopatrzeniowego — niezależnie od tego, czy zaopatrzenie będzie kierowane do magazynów firmy AECOM, do lokalizacji klienta czy bezpośrednio na plac budowy Cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić firmie AECOM system do zarządzania łańcuchem dostaw, który wesprze jej rozwój na rynku.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top