SAS Institute poszerza ofertę

SAS Institute, lider w dziedzinie oprogramowania i usług z zakresu Business Intelligence zaprezentuje rozwiązania w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem i model Centrum Kompetencji Business Intelligence (BICC) na SAPPHIRE ’06, corocznej konferencji dla klientów SAP odbywającej się między 30 maja a 1 czerwca w Paryżu.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

BICC wspomaga wdrażanie przez organizacje wspólnej dla przedsiębiorstwa architektury i strategii BI mającej na celu usprawnienie podejmowania decyzji w oparciu o fakty w środowisku wymagającym współpracy. Możliwości integracji metadanych oferowane przez SAS i spersonalizowane interfejsy użytkownika umożliwiają sprawną współpracę pracowników wszystkich szczebli organizacji. Taka zintegrowana architektura obniża łączne koszty eksploatacji i zwiększa efektywność pracowników umysłowych organizacji oraz użytkowników informacji.

„Jako akredytowany partner w dziedzinie oprogramowania SAP uważamy SAPPHIRE za doskonałe forum do omówienia wymagań użytkowników ERP odnośnie Business Intelligence. Na SAPPHIRE pokażemy, że wykroczyliśmy poza tradycyjne, operacyjne przedstawianie i analizę wartości historycznych”, powiedział Tonny Dierckx, Product Manager w SAS International. Dierckx wyjaśnił, że SAS zapewnia holistyczne spojrzenie na istotne informacje zawarte we wszystkich pojedynczych transakcjach zarządzanych przez systemy ERP i systemy inne niż ERP. „Ponieważ SAS stosuje wobec połączonych danych systemów ERP i innych niż ERP przewidywalną analitykę biznesową, oferuje najniższe łączne koszty eksploatacji przy zarządzaniu przedsiębiorstwem”, powiedział Dierckx.

Ponadto na SAPPHIRE SAS Institute przedstawi rozwiązania z zakresu Business Intelligence oparte na Platformie Enterprise Intelligence. Organizacje wykorzystują tę platformę do integracji, analizy i przedstawiania dużych ilości danych mających zastosowanie przy zarządzaniu relacjami z klientem, zarządzaniu łańcuchami dostaw, zasobami ludzkimi, zarządzaniu wynikami finansowymi lub w związku z programami zgodności z wymogami regulacyjnymi takimi jak Basel II czy Solvency II.

Źródło: www.sas.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top