loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

CDN XL jeszcze lepszy w Nowym Roku

Od 1 stycznia 2006 Comarch udostępnia piątą wersję CDN XL, najpopularniejszego systemu klasy ERP w Polsce. W odpowiedzi na potrzeby rynku nowa wersja wzbogacona została m.in. poprzez rozbudowę modułów związanych z produkcją, logistyką, importem, księgowością i controllingiem.

Rozbudowany moduł Produkcja umożliwia zaawansowaną obsługę procesów produkcyjnych. Nowe funkcje pozwalają na optymalizację procesów produkcyjnych poprzez kompleksowe zarządzanie procesami i zasobami produkcyjnymi oraz liniami technologicznymi wspomagane planowaniem i harmonogramowaniem produkcji. Wykorzystując dostępne maszyny, narzędzia i inne zasoby, system pozwala na wytworzenie produktów, półproduktów jak i podzespołów. Użytkownik doceni elastyczne mechanizmy definiowania procesów produkcyjnych, możliwość definiowania wielu norm dla jednego wyrobu oraz zastosowane kalendarze dla poszczególnych zasobów wraz z dodatkowym opisem wydajności obiektów.

W najnowszej wersji systemu wprowadzono zmiany mające na celu poprawę ergonomii i wydajności. Szereg nowych funkcji pojawił się w modułach handlowych, importu i księgowości. Rozbudowie uległ jeden z najważniejszych elementów rozwojowych systemu - moduł modelowania procesów. Dzięki wprowadzonym księgowaniom wsadowym opartym o definicje procesów można zaplanować automatyzację pracy księgowego. Oferowany mechanizm pozwala m.in. na wywołanie księgowania dużej ilości dokumentów poza typowymi godzinami pracy (np. w nocy). Dodatkowym atutem wersji 5.0 jest pełne przystosowanie systemu i jego platformy controllingowej do współpracy z nowym serwerem bazy danych - Microsoft SQL Server 2005.

Rozbudowie uległ również sam moduł Controlling. Od tej wersji użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalnie stworzonego intuicyjnego kreatora dynamicznych raportów MDX/SQL, pozwalającego na samodzielne formułowanie zapytań do raportów według bieżących potrzeb firmy.

Nowe funkcje piątej wersji CDN XL to odpowiedź na potrzeby użytkowników. Mocno rozbudowany i elastyczny moduł Produkcji, udoskonalenia innych modułów oraz ergonomii pracy użytkownika, pozwalają wierzyć, że nowa wersja będzie cieszyła się podobną popularnością jak poprzednie - od trzech lat CDN XL jest najchętniej kupowanym system klasy ERP w Polsce. Tylko w 2005 roku CDN XL został wybrany przez ponad 300 nowych klientów. - mówi Marek Jurgowski, Product Manager CDN XL, Dyrektor Konsultingu.


Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top