SAGE2014_STYCZEŃ_960

Newsletter

2013_IFS_750x100
LogoPatrona
RAPORT ERP - KLIKNIJ I POBIERZ
 
HOGART160X500
29.06.13 SIMPLE.ERP
23.02.11 SIMPLE.SPRINT - platforma ERP dla firm z sektora MSP
07.09.10 SIMPLE.BI – platforma analiz biznesowych
08.09.10 Prezentacja SIMPLE.BI
08.09.10 Prezentacja SIMPLE.ERP - Budżetowanie
08.09.10 Uroczystość wręczenia Medali Europejskich

Partnerzy

  • Partnerzy
  • Partnerzy
  • Partnerzy
2013_IFS_160x200
02.04.14 Jak pomyślnie wdrożyć system ERP?

Jak pomyślnie wdrożyć system ERP?

System planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) wpływa na sposób prowadzenia działalności biznesowej. Inwestycja w niego może być jedną z kluczowych decyzji umożliwiających zwiększenie zysków, ponieważ poprawia on wydajność zachodzących w firmie procesów, ułatwia podejmowanie decyzji i identyfikację problemów spowalniających rozwój biznesu.

Więcej
26.03.14 “MOBILIZACJA” SYSTEMÓW ERP - KORZYŚCI I ZAGROŻENIA

“MOBILIZACJA” SYSTEMÓW ERP - KORZYŚCI I ZAGROŻENIA

Pokolenie X, Y, Z – tak określa się urodzonych w latach 1961 – 1995, należy do generacji ludzi, żyjących w wyjątkowo ciekawych i dynamicznie zmieniających się czasach. Nasi poprzednicy w XIX wieku, byli świadkami rewolucji przemysłowej i wieku pary. Dzisiaj natomiast jesteśmy uczestnikami fenomenu Internetu, telefonii komórkowej, rozwoju baz danych i aplikacji biznesowych, doświadczając nieustannie kolejnych nowości technologicznych zmieniających naszą rzeczywistość. To dość specyficzna forma rewolucji powoduje, że funkcjonujemy w procesie zmiany technologicznej, gospodarczej, społecznej i kulturowej, który z roku na rok przyśpiesza i zaskakuje nas tempem dokonujących się zmian, mających również niewątpliwy wpływ na podejście do biznesu.

Autor: Mariusz Papiernik, dyrektor sprzedaży SAP w Infovide -Matrix S.A.

Więcej
25.03.14 Jak usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw?

Jak usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw?

HUMANSOFTSprawnie działający „łańcuch dostaw” jest jednym z ważniejszych elementów w procesie budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa. Dziś liczy się nie tylko wysoka jakość produktu i cena, ale także krótki czas realizacji zamówień. To czynnik, który coraz częściej pozwala wygrać z konkurencją. Sprawna organizacja dostaw stanowi jednak nie lada wyzwanie. Dotyczy to zwłaszcza branży metalowej, gdzie stopień skomplikowania podnosi dodatkowo duża liczba podwykonawców oraz kooperowanie w ramach złożonych „łańcuchów dostaw”.

Więcej
14.04.14 Selfon potencjał indywidualnych rozwiązań

Selfon potencjał indywidualnych rozwiązań

Założona w 2006 r. firma Selfon s.j. działa w branży telekomunikacyjnej. Prowadzi sprzedaż telefonów komórkowych i abonamentów sieci PLAY, sprzedaż dostępu do Internetu oraz sprzedaż dekoderów cyfrowej telewizji „n”. Pierwszy własny salon otworzyła w Radomsku w 2007 r., nawiązując współpracę dealerską z operatorem telefonii komórkowej PLAY. Aktualnie firma działa w oparciu o sieć liczącą 40 salonów sprzedaży, rozlokowanych w całej Polsce, w tym 10 salonów własnych. W 2009 r. Selfon, działając zgodnie z głównymi założeniami operatora, postawił na rozwój własnej sieci i od marca do listopada 2009 r. dokonał z pełnym sukcesem otwarcia 20 punktów handlowych (MiniPOS-ów).

Więcej
14.04.14 Gramar nowe rozwiązanie źródłem oszczędności

Gramar nowe rozwiązanie źródłem oszczędności

Firma Gramar z Włodawy specjalizuje się w prowadzeniu ubojni zwierząt rzeźnych i zakładu przetwórstwa mięsnego. Przedsiębiorstwo rozwinęło się z firmy rodzinnej, założonej w 1989 roku i zajmującej się tylko skupem i ubojem zwierząt rzeźnych. Zmieniająca się sytuacja gospodarcza i zaostrzenie wymogów weterynaryjnych zadecydowało o zmianach – zakupie rzeźni i dostosowaniu jej do wymogów weterynaryjnych obowiązujących w Unii Europejskiej.

Więcej
01.04.14 System Forte w branży spożywczej

System Forte w branży spożywczej

MAP SOLUTIONSMazowiecka Spółka Mleczarska S.A. powstała w listopadzie 2013 roku, a jej zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Makowie Mazowieckim i tam również prowadzona jest cała bieżąca działalność. Firma koncentruje się na skupie i przetwórstwie mleka oraz sprzedaży wyrobów mleczarskich do odbiorców przemysłowych oraz kanału HoReCa. Główny asortyment stanowią: jogurty, twarogi, śmietana, mleko, budynie. Spółka zatrudnia około stu pracowników.
 

Więcej
Chmura, czy… chmura? Oto jest pytanie
28.02.13

Chmura czy… chmura? Oto jest pytanie

SAGE - ERP, Cloud Computing, Systemy eRPPodchodząc do tematu Chmury, można wybierać między hurraoptymizmem a entuzjazmem. Fala zwolenników Chmury jest tak wielka, że ci, którzy usiłują choćby delikatnie powątpiewać w jej potrzebę i znaczenie, postrzegani są jak maruderzy, przywiązani do archaicznych rozwiązań. Takie zjawisko zawsze towarzyszy nowym technologiom i modelom biznesowym. Wystarczy spojrzeć na pierwsze lata XXI wieku…

Więcej
ENOVA DLA BIZNESU


Email
14.04.14

mTP Met-Plast wdraża SAP Business One

mTP Met-Plast, spółka specjalizująca się w obróbce tworzyw sztucznych i metali na maszynach CNC wdrożyła system SAP Business One.

Więcej…
 
Email
11.04.14

Minimax Polska inwestuje w system ERP Berberis

Firma Minimax Polska Sp. z o.o. - część niemieckiej grupy Minimax GmbH & Co. KG - specjalizująca się między innymi w projektowaniu, budowie oraz serwisowaniu systemów gaśniczych, wdrożyła system ERP Berberis.

Więcej…
 
Email
09.04.14

Ewolucja w stronę ERP 2.0

COMARCH - ERP, CRMSystemy informatyczne dostępne na tablecie czy smartfonie, procesy biznesowe realizowane w oparciu o chmurę informatyczną, mobilność oraz zarządzanie prywatnymi urządzeniami pracowników wykorzystywanymi przez nich w pracy – to szanse na przełom w rozwoju Twojego biznesu.
Więcej…
 
Email
03.04.14

Dozamel usprawnia zarządzanie nieruchomościami z systemem ERP Microsoft

IT INTEGROWdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV realizowane przez IT.integro w firmie DOZAMEL koncentrowało się głównie wokół obszarów księgowych i finansowych. Wdrożyliśmy standardowe elementy prowadzenia księgowości zgodnie z polskimi przepisami, a dodatkowo uruchomiliśmy dla klienta moduł Alokacje, który umożliwia dokonanie przeksięgowań wynikających z realizacji Etapów i rozliczenia kosztów do nich przypisanych.
 
Więcej…
 
Email
31.03.14

Port w Dover integruje procesy biznesowe, wdrażając system IFS Applications

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Port w Dover, będący najbardziej ruchliwym międzynarodowym portem promowym typu ro-ro w Europie, wdroży system IFS Applications.
 
Więcej…
 
Email
27.03.14

Większa efektywność obsługi klientów Uniscale dzięki systemowi ERP

Uniscale Sp. z o.o., dostawca dedykowanych urządzeń, rozwiązań i usług dla sieci handlu detalicznego i przemysłu spożywczego, zdecydował się na wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV – w celu usprawnienia obsługi procesów sprzedażowych i rozbudowanych procesów serwisowych.
Więcej…
 
Email
26.03.14

 
Email
26.03.14

14 spółek Dozorbudu wdraża system ERP UNIT4

Dozorbud Grupa Polska – spółka specjalizująca się w outsourcingu szerokiego wachlarza usług (catering, ochrona mienia, utrzymanie czystości) rozszerzyła współpracę z UNIT4 TETA wdrażając w 14 spółkach należących do grupy system ERP TETA Constellation.

Więcej…
 
Email
25.03.14

Xpertis wsparciem w sprzedaży stali

MACROLOGICStalprofil S.A., jeden z największych dystrybutorów stali w Polsce, korzysta z rozwiązań autorstwa Macrologic w zakresie obsługi finansów, personelu, sprzedaży i logistyki. Ponadto spółka zdecydowała się na narzędzia Xpertis w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów, rozwiązania portalowego oraz analiz biznesowych.

Więcej…
 
Email
24.03.14

Największa Uczelnia regionu Warmińsko - Mazurskiego wybrała SIMPLE

SIMPLEKolejna Uczelnia wybrała firmę SIMPLE S.A. do realizacji projektu wzmocnienia swojego potencjału. 28 lutego 2014 roku Władze Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie podpisały umowę, której przedmiotem jest budowa zintegrowanego systemu informatycznego zarządzania uczelnią w ramach realizacji projektu „Wzmocnienie potencjału adaptacyjnego UWM w Olsztynie”.

Więcej…
 
Email
19.03.14

enova365 z dotykowym interfejsem na Windows8

enova365Krakowska firma Soneta, producent oprogramowania ERP enova365, poszerza swoją współpracę z Microsoft udostępniając swój program na system Windows 8. Obecnie enova365 oprócz tradycyjnego interfejsu okienkowego oraz przeglądarkowego posiada również dotykowy, gdzie oprócz tradycyjnego klikania, możliwe jest korzystanie z aplikacji poprzez dotyk. To jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, logiki biznesowej pozostaje taki sam.

Więcej…
 
Email
18.03.14

Jaka jest przyszłość systemów ERP w chmurze?

W zeszłym tygodniu światło dzienne ujrzał Raport ERP 2014 autorstwa Panorama Consulting, będący wynikiem analizy setek globalnych wdrożeń systemów ERP zrealizowanych w ciągu ubiegłego roku. Wiele z zaobserwowanych trendów nie stanowi niespodzianki: wdrożenia trwają dłużej niż planowano, koszty są większe niż zakładano, zaś efekty biznesowe różnią sie od oczekiwań. Nie mniej jednak udało się zaobserwować klika zaskakujących zjawisk.

Więcej…
 
Email
18.03.14

Korzyści z wdrożenia systemów ERP w branży mięsnej

BPSCInwestycja w oprogramowanie ERP pozwala przede wszystkim na lepsze planowanie i dokładniejszą kontrolę kosztów produkcji. To o tyle istotne, że produkcja mięsna charakteryzuje się wieloetapowością procesu produkcyjnego i bardzo szeroką pulą asortymentową. W tej branży niezbędna jest wiedza na temat tego jakie są rzeczywiste uzyski na poszczególnych etapach produkcji, na jakim etapie znajduje się realizacja konkretnej partii, jakie koszty zostały w związku z nią poniesione. Uzyskanie tych informacji bez systemu informatycznego byłoby bardzo trudnym zadaniem.
Więcej…
 
Email
18.03.14

Firmy Polygon i IFS współpracują w zakresie oprogramowania do globalnego zarządzania usługami serwisowymi przedsiębiorstw

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Polygon, lider w świadczeniu usług z zakresu likwidacji szkód materialnych na rynku europejskim, przystąpiła do projektu weryfikacji koncepcji, mającego na celu wdrożenie systemu wspierającego najważniejsze procesy biznesowe firmy Polygon, w tym zarządzanie usługami serwisowymi w terenie.
 
Więcej…
 
Email
17.03.14

Jak wydajna jest komunikacja w twoim łańcuchu dostaw?

EXACTWiele przedsiębiorstw doskonale radzi sobie z automatyzacją procesów wewnętrznych. Jednak czy jest tak również w przypadku szerszego łańcucha dystrybucji? Żadna firma nie jest wyspą i każda funkcjonuje jako element większej całości. Producenci, handlowcy, sprzedawcy i firmy logistyczne – to ogniwa łańcucha dostarczającego produkt odbiorcom końcowym, tworzące wartość na każdym etapie.
 
Więcej…
 
Email
13.03.14

Elastyczny system ERP, kluczem do podniesienia poziomu satysfakcji klienta

Badanie branży przemysłowej przeprowadzone przy wsparciu firmy Epicor wskazuje, że w przeciągu najbliższych trzech lat wiodący producenci sprzętu i maszyn przemysłowych będą poszukiwać elastycznego systemu planowania zasobami przedsiębiorstwa (ERP), który umożliwi lepszą współpracę, dostarczy na czas aktualnych informacji i znacząco wpłynie na poprawę poziomu satysfakcji klienta.
 
Więcej…
 
Email
12.03.14

Firma wydobywcza Songa Offshore wybiera system firmy IFS

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że międzynarodowa firma Songa Offshore działająca w sektorze odwiertów śródoceanicznych w obszarze Basenu Północnoatlantyckiego zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ do wsparcia jej lądowych i morskich działań. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości około 40 milionów koron norweskich.

Więcej…
 
Email
10.03.14

Osiągnięcia dostawców i perspektywy rozwoju rozwiązań ERP w 2014:
UNIT4 TETA

unit4tetaDla firmy TETA rok 2013 był bardzo szczególny. Udało nam się zakończyć proces zmian związanych z przejęciem firmy przez nowego właściciela – firmę UNIT4 i związany z tym proces wycofania z giełdy. Korzystamy z wiedzy i doświadczeń UNIT4 na rynkach światowych łącząc to z naszą znajomością rynku lokalnego.
 
Więcej…
 
Email
10.03.14

Osiągnięcia dostawców i perspektywy rozwoju rozwiązań ERP w 2014:
SAP POLSKA

sap logoJuż nie tylko integracja i automatyzacja biznesowych procesów, ale też wsparcie w obszarze analityki, dostęp do danych z poziomu urządzeń przenośnych oraz umożliwienie pracy w modelu Software as a Service na nowo definiują rolę systemów ERP.
 
Więcej…
 
Email
10.03.14

Wrights Group wybiera IFS Applications

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Wrights Group, jeden z wiodących europejskich dostawców pojazdów transportu publicznego, wybrała system IFS Applications™, który pomoże w optymalizacji jej globalnych działań. Umowa obejmuje licencje, utrzymanie i usługi o wartości ok. 1,2 miliona GPB.

Więcej…
 
Email
05.03.14

Osiągnięcia dostawców i perspektywy rozwoju rozwiązań ERP w 2014:  SAGE Sp. z o.o.

SAGERozwój rynku ERP w Polsce jest dość mocno związany z dynamiką wzrostu gospodarki. Firmy badawcze raportowały stagnację rynku ERP w 2012 r., czyli w czasie, kiedy tempo wzrostu PKB Polski także zaczęło wyraźnie słabnąć. Rok 2013 był rokiem przełomowym, w którym gospodarka najwyraźniej doszła do poziomu minimum w połowie roku, po czym, jak się wydaje, odbiła się i rośnie. W ostatnich 12 miesiącach obserwujemy w Sage zainteresowanie systemami ERP, zarówno rozwiązaniem Sage ERP X3, przeznaczonym dla średnich i dużych organizacji; jak i Systemem Zarządzania Forte dla firm małych i średnich.

Więcej…
 
Email
03.03.14

Comarch ERP XL zintegrowane z ING Bankiem Śląskim

COMARCH ERP W ramach współpracy Comarch i ING Banku Śląskiego przedsiębiorcy korzystający z popularnego programu do zarządzania średnimi i dużymi przedsiębiorstwami – Comarch ERP XL zyskali możliwość szybszej i niezwykle wygodnej wymiany danych z bankiem.

Więcej…
 
Email
27.02.14

Jeden z największych w Polsce dostawców energii pozyskiwanej z węgla wdraża IFS Applications 8

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw informuje, że firma ENEA Wytwarzanie S.A. — największy w Polsce wytwórca energii z węgla kamiennego z prawie 8-proc. udziałem w produkcji energii w kraju — zdecydowała się przeprowadzić aktualizację systemu do wersji IFS Applications™ 8. System zostanie wdrożony w czterech lokalizacjach, stanowiąc w pełni zintegrowane rozwiązanie pozwalające na skonsolidowanie i zoptymalizowanie procesów biznesowych firmy.
 
Więcej…
 
Email
26.02.14

Selena wybrała system ERP Microsoft Dynamics AX 2012

Grupa Selena zdecydowała się na wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX 2012. 

Więcej…
 
Email
25.02.14

Badanie ERP: co hamuje producentów nowych technologii?

EPICORFirma Epicor Software Corporation ogłosiła wyniki nowego raportu IDC Manufacturing Insights, przeprowadzonego przy wsparciu firmy. Publikacja zatytułowana „Zainspiruj swoich klientów – Czas na zmiany w branży nowych technologii” ujawnia czynniki hamujące producentów nowych technologii przed pełnym wykorzystaniem nowoczesnych systemów planowania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) oraz wskazuje na elementy umożliwiające wdrożenie strategii zapewniającej lepszą satysfakcję klienta.
 
Więcej…
 
Email
24.02.14

DATEV.pl nowym strategicznym partnerem Sage ERP X3

SAGEFirma DATEV.pl Sp. z o.o., będąca Złotym Autoryzowanym Partnerem Sage podpisała umowę o współpracy w zakresie sprzedaży i usług dla systemu Sage ERP X3 w sektorze Mid-Market.
 
Więcej…
 
Email
18.02.14

Ciech Pianki oddaje hosting i administracje systemem ERP w ręce itelligence

Firma Ciech Pianki, należąca do Grupy Chemicznej Ciech - lidera europejskiego rynku chemicznego, podpisała z itelligence umowę na hosting i administrację systemu SAP ERP. Pierwszym etapem współpracy było przeprowadzenie migracji systemu SAP ERP do data center itelligence w Tarnowie Podgórnym, oraz upgrade i konwersja Unicode systemu SAP ERP. itelligence dostarczyło Ciech Pianki nowe licencje SAP EPR oraz usługi SAP Maintenance.
 
Więcej…
 
Email
14.02.14

W Global Cosmed nowy system ERP zgodnie z planem

BPXKrajowy producent kosmetyków i chemii gospodarczej: Global Cosmed S.A. we współpracy z firmą Business Partners eXcellence zakończył wdrożenie systemu SAP All-in-One. Nowy system ERP usprawni procesy biznesowe lidera segmentu marek prywatnych.

Więcej…
 
Email
11.02.14

System ERP na Uniwersytecie Gdańskim

OPTeam podpisał z Uniwersytetem Gdańskim umowę o wartości 3,76 mln zł netto, której przedmiotem jest realizacja kompleksowej dostawy, wdrożenia i utrzymania Zintegrowanego Informatycznego Systemu Wspomagania Zarządzania Uczelnią klasy ERP - TETA EDU wraz z rozwiązaniem klasy Business Intelligence opartym na hurtowni danych - TETA BI.

Więcej…
 
Email
10.02.14

Zarządzanie produkcją – nowe rozwiązania w systemie humansoft HermesSQL

HUMANSOFTW stycznia ukazała się najnowsza wersja (3.35) wydana do Systemu Zarządzania Produkcją – humansoft HermesSQL. Wersja ta wzbogaca możliwości planowania produkcji oraz udostępnia rozwiązania zwiększające kontrolę materiałów i półproduktów powierzonych do kooperacji. Wprowadza również dodatkowe raporty umożliwiające analizowanie surowców użytych do produkcji, np. pod kątem zgodności z technologią wytarzania wyrobu.

Więcej…
 
Email
06.02.14

JCommerce rozwija Microsoft Dynamics AX w Skanska Property Poland

JCOMMERCEW ramach współpracy ze Skanska Property Poland w zakresie wsparcia i rozwoju systemu ERP - Microsoft Dynamics AX, firma JCommerce zakończyła prace nad modułem służącym do planowania dedykowanym dla ścisłej kadry kierowniczej firmy.
 
Więcej…
 
Email
05.02.14

Redan zrealizuje projekt wdrożenia SAP Retail

Grupa kapitałowa Redan, jeden z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym, właściciel znanych na polskim rynku marek Top Secret i Troll, podpisał umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego SAP z itelligence.

Więcej…
 
Email
03.02.14

Tarsago Polska wybiera system Sage ERP X3

SAGETarsago Polska Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Reader’s Digest Przegląd – Edycja Polska” i dwumiesięcznika „Witaj w podróży” zdecydował się na wybór zintegrowanego systemu informatycznego Sage ERP X3. To początek międzynarodowego wdrożenia w strukturach organizacyjnych wydawcy.
 
Więcej…
 
Email
30.01.14

Rowan wdrożył system IFS Applications

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że Rowan Companies plc, jeden z największych dostawców usług wiertniczych, wdrożył system IFS Applications na jednym ze swoich statków do głębokowodnych wierceń.

Więcej…
 
Email
29.01.14

Nowy system ERP kieruje działalnością AGORY

W Grupie Agora zakończyło się wdrożenie Systemu ERP, na który składają się wybrane moduły pakietu Oracle JD Edwards EnterpriseOne oraz Oracle Hyperion. Wdrożenie zrealizowane zostało w modelu ścisłej współpracy zespołu wdrożeniowego Grupy Agora oraz konsultantów i programistów firmy Hogart Business Systems - partnera Oracle Polska na poziomie Gold. Nowy System ERP pracuje na bazie danych Oracle.

Więcej…
 
Email
27.01.14

System ERP dla poprawy stafysfakcji klienta w branży metalowej

EpicorScalaFirma Epicor Software Corporation zachęca producentów z branży obróbki metali do podnoszenia poziomu satysfakcji ich klientów i podkreśla jak ważną rolę w tych działaniach odgrywa nowoczesny system planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Nowy raport IDC Manufactoring Insight ujawnił niedawno, że istnieje różnica pomiędzy firmami korzystającymi z dojrzałej i niedojrzałej strategii obsługi klienta, która wpływa bezpośrednio na ich konkurencyjność.

Więcej…
 
Email
27.01.14

Grupa Radpol wybrała IFS Applications 8

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że grupa Radpol, wytwórca i dostawca zaawansowanych technologicznie produktów dla branży ciepłowniczej i energetycznej, wybrała system IFS Applications™ 8 w celu wsparcia realizacji kluczowych procesów biznesowych. System zostanie wdrożony w czterech zakładach produkcyjnych należących do grupy Radpol. Zakończenie projektu jest planowane na pierwszy kwartał 2015 roku.

Więcej…
 
Email
22.01.14

SIMPLE zakończyło wdrożenie systemu ERP na Uniwersytetecie Jana Kochanowskiego w Kielcach

SIMPLESIMPLE zakończyło prace realizowane dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w ramach zadania: Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego – klasy ERP w celu usprawnienia obsługi studentów, zracjonalizowania organizacji procesu dydaktycznego, zmiany sposobu zarządzania Uczelnią oraz rozwijania wśród studentów i pracowników sprawności posługiwania się nowymi technologiami ICT w życiu codziennym.

Więcej…
 
Email
17.01.14

Precyzja w produkcji wyrobów farmaceutycznych z SIMPLE.ERP

SIMPLE - ERPZakład Farmaceutyczny AMARA, pionier w sektorze prywatnego rynku produkcji farmaceutycznej w Polsce, rekomenduje oprogramowanie SIMPLE.ERP.

Więcej…
 
Email
16.01.14

enova na lotnisku Rzeszów-Jasionka

ENOVA - systemy ERPPort Lotniczy Rzeszów-Jasionka, którego historia sięga 1940 r. wykorzystuje oprogramowanie ERP enova. Zakończyło się właśnie wdrożenie systemu, którego głównym zadaniem jest optymalizacja procesów kadrowych, zwłaszcza ewidencja czasu pracy pracowników.
 
Więcej…
 
Email
15.01.14

Firma Dierre wybrała rozwiązanie Sage ERP X3

SAGE - X3 ERPW grudniu 2013 roku Firma Dierre podpisała umowę na zakup i wdrożenie systemu Sage ERP X3. Zanim jednak klient zdecydował się na wybór, poprosił o bardzo szczegółową analizę procesów biznesowych firmy.

Więcej…
 
Email
11.01.14

Prognozy rynku ERP okiem menedżerów UNIT4 TETA

Aktualnie jesteśmy świadkami ogromnych zakłóceń na rynku ERP związanych ze zmianami technologicznymi. Chmura, analityka, mobilność, niosą za sobą wielkie zmiany potrzeb zarówno ze strony klientów, jak i w obszarze siły roboczej, co zrewolucjonizuje ERP.
 
Więcej…
 
Email
02.01.14

Grupa JLU wybrała IFS Applications

IFS Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że grupa JLU, której siedziba mieści się w miejscowości Haiger w Niemczech, postanowiła wdrożyć system IFS Applications™ w celu ujednolicenia procesów biznesowych. Umowa obejmuje licencje i usługi.

Więcej…
 
Email
31.12.13

IHC Merwede stawia na globalizację i rozwój przy współpracy z IFS

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że IHC Merwede, globalny lider na rynku wysokowydajnych pogłębiarek i jednostek górnictwa morskiego oraz ich wyposażenia, wybrała system IFS Applications™ do wsparcia obsługi kluczowych procesów biznesowych. Umowa obejmuje licencje o wartości około 2 milionów euro.

Więcej…
 
Email
20.12.13

System ERP w modnych butach

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPAltero Group Sp. z o.o. S.K.A., sieć sklepów z obuwiem i galanterią skórzaną, pragnąc wzmocnić swoją pozycję na rynku handlu detalicznego, zdecydowała się na inwestycję w kompleksowy system klasy ERP: Comarch ERP Altum i Comarch ERP Retail. Wdrożenie obejmie krakowską centralę spółki, jak i rosnącą systematycznie sieć salonów sprzedaży na terenie Polski i Słowacji. Część projektu wdrożeniowego spółki została dofinansowana z Unii Europejskiej w ramach Działania 8.2. PO IG „Wspieranie wdrażania biznesu elektronicznego typu B2B”.

Więcej…
 
Email
20.12.13

Grupa Adamed wybrała system ERP Oracle E-Business Suite

Zakończył się kluczowy etap wdrożenia Systemu Wspomagania Zarządzania Przedsiębiorstwem (ERP) w Grupie Adamed. Projekt został zrealizowany przez Dział Konsultingu Oracle Polska.
 
Więcej…
 
Email
18.12.13

Czołowy producent żeliwa - FANSULD - wybrał SIMPLE.SPRINT

SIMPLEFANSULD wybrał oprogramowanie SIMPLE.SPRINT, które wesprze proces zarządczy oraz usprawni realizowaną produkcję. Zarząd Odlewni Żeliwa "FANSULD" w listopadzie bieżącego roku podpisał z SIMPLE S.A. umowę na wykonanie analizy przedwdrożeniowej oraz realizację prac wdrożeniowych systemu klasy ERP.

Więcej…
 
Email
18.12.13

North American Network wybiera IFS Applications do zarządzania złożonymi projektami w czasie rzeczywistym

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma North American Network, LLC (NAN), stanowiąca kanał sprzedaży i dystrybucji dla firm zorientowanych na realizację projektów i usługi, wdroży IFS Applications — system do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) — z myślą o zarządzaniu projektami w czasie rzeczywistym. Wartość kontraktu wynosi 2 miliony USD.

Więcej…
 
Email
11.12.13

SIMPLE powiększa pulę Uczelnianych kontraktów

SIMPLE - SYSTEMY ERP DLA EDUKACJIGórnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach podjęła decyzję o konieczności wdrożenia jednolitego oprogramowania, które usprawni procesy zarządcze. Uczelnia do tego celu wybrała oprogramowanie SIMPLE.EDU zastępując dotychczas funkcjonujące oprogramowanie również w części dziekanatowej.
Więcej…
 
Email
09.12.13

System ERP TETA Biznes Partner w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego

Nowe rozwiązanie klasy ERP pozwoli usprawnić komunikację wewnątrz instytucji, zredukować koszty oraz zwiększyć wydajność pracy najważniejszych działów administracyjnych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 35
KATALOG ROZWIĄZAŃ IT
08.04.14 Pięć błędów typowych przy wdrażaniu rozwiązań dla Big Data

Pięć błędów typowych przy wdrażaniu rozwiązań dla Big Data
Uniknięcie tych pułapek pomaga zapewnić sukces wdrażanej technologii

Z ankiety przeprowadzonej w 2013 r. przez firmę Infochimps specjalizującą się we wdrażaniu technologii Big Data wynika, że ponad 55% projektów z tego zakresu nie udaje się zakończyć, a spora część wdrożonych rozwiązań tego typu nie spełnia wyznaczonych celów. Przy założeniu, że ponad 81% firm biorących udział w tej samej ankiecie zamieściło projekty związane z wdrażaniem technologii Big Data na liście pięciu swoich głównych priorytetów informatycznych na rok 2013, odsetek porażek jest znaczny.

Więcej
03.04.14 Jak nie wypaść z obiegu? - Elektroniczna Wymiana Danych

Jak nie wypaść z obiegu? - Elektroniczna Wymiana Danych

Optymalizacja obsługi dużego wolumenu danych zarówno wewnątrz firm, jak i w układzie B2B, to jeden z bezwzględnych priorytetów budowania profesjonalnych relacji biznesowych. Dla 56 proc. firm kłopoty z danymi oznaczają zagrożenie płynności komunikacji i współpracy, również z partnerami zewnętrznymi (Oracle 2013). Dlatego wymiana informacji w biznesie powinna podlegać ściśle określonym standardom, w tym: sprawnej transmisji dokumentów przy użyciu bezpiecznych protokołów, bezbłędnej walidacji danych i ich szybkiego przetwarzania. EDI (Elektroniczna Wymiana Danych) to rozwiązanie, które automatyzuje wszystkie te procesy, redukuje koszty i eliminuje błędy powodowane dotąd przez człowieka. Szczególnie, że te ostatnie kosztują firmy najwięcej.

Więcej
02.04.14 Jak pomyślnie wdrożyć system ERP?

Jak pomyślnie wdrożyć system ERP?

System planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) wpływa na sposób prowadzenia działalności biznesowej. Inwestycja w niego może być jedną z kluczowych decyzji umożliwiających zwiększenie zysków, ponieważ poprawia on wydajność zachodzących w firmie procesów, ułatwia podejmowanie decyzji i identyfikację problemów spowalniających rozwój biznesu.

Więcej
28.03.14 "Prognoza pogody dla ryzyka": Nadchodzi globalne przyspieszenie...

"Prognoza pogody dla ryzyka": Nadchodzi globalne przyspieszenie...

Wiele banków uniwersalnych staje przed dylematem: czy konieczne jest zarządzenie ryzykiem w czasie rzeczywistym jeżeli bank nie prowadzi aktywnej działalności w księdze handlowej, a reakcja portfela na zmiany czynników ryzyka nie jest aż tak znacząca? Dotychczas stosowane podejście wydaje się zupełnie akceptowalne. Bank bazujące na danych, które pojawiają się z jedno-, a czasem z dwudniowym opóźnieniem jest w stanie "skutecznie" zarządzać ryzykiem i przez wiele lat nie było z tym podejściem problemów. Czy konieczna jest zatem inwestycja w nowoczesne narzędzia? Jaka jest wartość dodana zarządzania ryzykiem w czasie rzeczywistym?

Więcej
28.03.14 Wyzwanie dla marketingu w czasie rzeczywistym

Wyzwanie dla marketingu w czasie rzeczywistym

Technologia i informacja w coraz większym stopniu przenikają do naszego życia, stając się nieodzownym jego elementem. Obecnie, to nie zakres dostępnej informacji jest problemem, ale raczej czas jaki jest potrzebny na jej odszukanie i wykorzystanie. Żyjemy szybciej, biegniemy uzbrojeni w urządzenia przenośne, mające za główny cel dostarczenie nam odpowiedniej informacji w jak najkrótszym czasie. Informacji, która jest najlepiej dopasowana do naszych oczekiwań.

Więcej
Ewolucja wymaga impulsów!
19.03.10

Ewolucja wymaga impulsów!

logo-bpsc-impuls-evoImpuls EVO, najnowsze rozwiązanie ERP w ofercie BPSC, jest innowacyjnym podejściem do korzystania z zintegrowanego systemu wspmagającego zarządzanie. Spełnia potrzeby związane z powszechnością Internetu w biznesie, wykorzystaniem przenośnych urządzeń on-line, kastomizacją i użytecznością interfejsów zaawansowanych systemów ERP. Jego funkcjonalność to efekt ewolucji naszych kolejnych systemów wspomagających zarządzanie.

Impuls EVO organizuje realizację zadań i procesów decyzyjnych w oparciu o technologię webo'wą. Umożliwia korzystanie z wybranych, istotnych dla uczestnika i przebiegu procesu informacji z różnych obszarów funkcjonalnych systemu ERP poprzez platformę internetową. W zależności od potrzeb jej platformy można dowolnie zestawiać i rozbudowywać.

Sprawdź czym jest ImpulsEVO
Więcej
04.10.13 Ile to kosztuje?

Ile to kosztuje?
czyli o skutecznym narzędziu do rozliczania kosztów wytworzenia wyrobu w branży mięsnej, na bazie modułu RKP systemu IMPULS EVO firmy BPSC

Ile to kosztuje? To pytanie proste i oczywiste. Przeciętnie zorganizowane gospodarstwo domowe odpowiada na nie bez większego trudu i czyni to wiele razy w ciągu miesiąca. Ile kosztowały nasze wakacje? Proszę bardzo, sumujemy koszty dojazdu, zakwaterowanie, koszt posiłków oraz pieniądze wydane na lody dla dzieci i odpowiedź gotowa. Ile kosztuje roczna eksploatacja samochodu?

Więcej
08.05.13 Japońska kultura, polski system

Japońska kultura, polski system

BPSCPoland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o., producent podzespołów wykorzystywanych m.in. do produkcji paneli i telewizorów LCD, zdecydował się na rozszerzenie współpracy z firmą BPSC S.A. i wdrożenie modułów wspomagających zarządzanie procesem produkcji. Firma od 2008 r. korzysta z systemu Impuls 5. Inwestycja w rozwiązanie ERP to jeden z elementów strategii firmy, która w 2013 roku przewiduje znaczącą przebudowę linii produkcyjnej i rozszerzenie oferty o obróbkę plastyczną metali. Do tej pory w ramach systemu Impuls 5, Poland Tokai Okaya korzystała z modułów przeznaczonych do zarządzania magazynem oraz procesami kadrowo-płacowymi i księgowymi.

Więcej
21.03.10 Ludzki aspekt powodzenia projektu

Ludzki aspekt powodzenia projektu

 Setki przeprowadzonych przez nas wdrożeń jednoznacznie wykazują, że wydajny, nowoczesny sprzęt, doskonałe oprogramowanie i sprawdzona metodyka nie są warunkami wystarczającymi do sukcesu przedsięwzięcia. Powodzenie projektu warunkują ludzie - ich motywacja i nastawienie do czekających zadań. Zagrożenia w sferze „społecznej” projektu są istotnymi elementami ryzyka w projekcie i nigdy nie powinny być ignorowane.

Więcej
2013_IFS_290x250_prawy
14.04.14 Selfon potencjał indywidualnych rozwiązań

Założona w 2006 r. firma Selfon s.j. działa w branży telekomunikacyjnej. Prowadzi sprzedaż telefonów komórkowych i abonamentów sieci PLAY, sprzedaż dostępu do Internetu oraz sprzedaż dekoderów cyfrowej telewizji „n”. Pierwszy własny salon otworzyła w Radomsku w 2007 r., nawiązując współpracę dealerską z operatorem telefonii komórkowej PLAY. Aktualnie firma działa w oparciu o sieć liczącą 40 salonów sprzedaży, rozlokowanych w całej Polsce, w tym 10 salonów własnych. W 2009 r. Selfon, działając zgodnie z głównymi założeniami operatora, postawił na rozwój własnej sieci i od marca do listopada 2009 r. dokonał z pełnym sukcesem otwarcia 20 punktów handlowych (MiniPOS-ów).

Więcej
14.04.14 Gramar nowe rozwiązanie źródłem oszczędności

Firma Gramar z Włodawy specjalizuje się w prowadzeniu ubojni zwierząt rzeźnych i zakładu przetwórstwa mięsnego. Przedsiębiorstwo rozwinęło się z firmy rodzinnej, założonej w 1989 roku i zajmującej się tylko skupem i ubojem zwierząt rzeźnych. Zmieniająca się sytuacja gospodarcza i zaostrzenie wymogów weterynaryjnych zadecydowało o zmianach – zakupie rzeźni i dostosowaniu jej do wymogów weterynaryjnych obowiązujących w Unii Europejskiej.

Więcej
09.04.14 Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Integracja stanowisk

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji potrzebowało nowego systemu – rozwiązania nowoczesnego o przejrzystym interfejsie, funkcjonalnego oraz takiego, które mogłoby sprostać nietypowym wymaganiom, m.in. tworzenia dodatkowych raportów. Wybrany został Zintegrowany System Zarządzania Forte, ponieważ firma przeprowadzająca wdrożenie – Zorius.pl, Złoty Autoryzowany Partner Sage – zagwarantowała szybką implementację systemu oraz dostarczenie wszystkich niezbędnych rozwiązań.

Więcej
16.04.13 Vipera Cosmetics ma ochotę na więcej

SYSTEM ZARZĄDZANIA FORTEVipera Cosmetics jest od lat liderem w branży kosmetyków kolorowych. Udaje się to dzięki szerokiej i nowoczesnej ofercie firmy, na którą składają się produkty o najwyższym standardzie, w wyjątkowy sposób podkreślające kobiecą urodę. Kosmetyki Vipera Cosmetics nie tylko upiększają, ale i chronią oraz pielęgnują skórę. Firma zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek, dlatego liczba zwolenniczek produkowanych przez Viperę kosmetyków stale rośnie. Oferta Vipery zmienia się, tak jak trendy w modzie i kosmetyce. To, co pozostaje niezmienne, to wysoka jakość, która cechuje cały asortyment. Jest on sprzedawany w ponad 4000 sklepów. To dużo, ale firma miała ochotę na więcej.

Więcej
13.04.10 Usprawnić dystrybucję

Forte-case-studyW ciągu miesiąca zakończyło się wdrożenie w Gambit Centrum Oprogramowania i Szkoleń, firmie zajmującej się m. in. sprzedażą i serwisem specjalistycznego oprogramowania oraz dystrybucją fachowej literatury informatycznej.

Więcej
14.09.13 Czynnik ludzki jako kluczowy element w procesie wdrożenia ERP

Sukces wdrożenia systemu ERP zależy nie tylko od trafności wyboru rozwiązania. Niemniej ważnym czynnikiem jest aspekt ludzki. Sage jako dostawca systemu ERP X3, w oparciu o własne doświadczenia dzieli się swoją wiedzą, pokazując na co należy zwrócić uwagę oraz jakich ludzi wyznaczać do prowadzenia projektu.

Więcej
14.09.13 Pozyskanie użytkowników spośród kierownictwa najwyższego szczebla - wyzwanie dla ERP

Od zawsze marzyliśmy, aby dyrektorzy zarządzający, dyrektorzy finansowi oraz pozostali członkowie kierownictwa najwyższego szczebla korzystali z naszych systemów, zarówno w biurze, jak i poza nim. To właśnie osoby, które podejmują decyzje o zakupie systemu ERP powinny być jego aktywnymi użytkownikami. Zasada ta powinna sprawdzać się szczególnie w firmach średniej wielkości, gdzie funkcja dyrektora generalnego, faktycznie zarządzającego sprawami operacyjnymi, ma naprawdę wymiar praktyczny.

Więcej
14.04.10 Program z pudełka wystarczy na rozruch firmy

Gotowe programy ułatwiają rozpoczęcie działalności gospodarczej, aplikacje dedykowane można zamówić, gdy firma przeprowadza złożone procesy biznesowe.

Autor: T.D., źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Więcej
14.04.10 Budżetowanie bez arkusza kalkulacyjnego

Wykorzystywanie arkuszy kalkulacyjnych do budżetowania i kontrolingu jest w Polsce powszczechne, ale bardzo pracochłonne i kłopotliwe. Dlatego warto się zastanowić nad zainwestowaniem w bardziej zaawansowane narzędzia niż Excel.

Autor: b.d., źródło: Rzeczpospolita (dodatek Business Intelligence)

Więcej
14.04.10 Optymalizacja kosztów dzięki informatyce


Autor: Leszek Cieloch, źródło: Rzeczpospolita (dodatek Business Growth)

Więcej
14.04.10 Sage Forte w sektorze publicznym

System Forte stworzony przez spółke Sage został zaimplementowany w Komunalnym Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Białymstoku.

Autor: b.d., źródło: Rzeczpospolita (dodatek Business Growth)

Więcej
14.04.14 Selfon potencjał indywidualnych rozwiązań

Selfon potencjał indywidualnych rozwiązań

Założona w 2006 r. firma Selfon s.j. działa w branży telekomunikacyjnej. Prowadzi sprzedaż telefonów komórkowych i abonamentów sieci PLAY, sprzedaż dostępu do Internetu oraz sprzedaż dekoderów cyfrowej telewizji „n”. Pierwszy własny salon otworzyła w Radomsku w 2007 r., nawiązując współpracę dealerską z operatorem telefonii komórkowej PLAY. Aktualnie firma działa w oparciu o sieć liczącą 40 salonów sprzedaży, rozlokowanych w całej Polsce, w tym 10 salonów własnych. W 2009 r. Selfon, działając zgodnie z głównymi założeniami operatora, postawił na rozwój własnej sieci i od marca do listopada 2009 r. dokonał z pełnym sukcesem otwarcia 20 punktów handlowych (MiniPOS-ów).

Więcej
14.04.14 Gramar nowe rozwiązanie źródłem oszczędności

Gramar nowe rozwiązanie źródłem oszczędności

Firma Gramar z Włodawy specjalizuje się w prowadzeniu ubojni zwierząt rzeźnych i zakładu przetwórstwa mięsnego. Przedsiębiorstwo rozwinęło się z firmy rodzinnej, założonej w 1989 roku i zajmującej się tylko skupem i ubojem zwierząt rzeźnych. Zmieniająca się sytuacja gospodarcza i zaostrzenie wymogów weterynaryjnych zadecydowało o zmianach – zakupie rzeźni i dostosowaniu jej do wymogów weterynaryjnych obowiązujących w Unii Europejskiej.

Więcej
08.04.14 System wysokiego składowania WMS w Milano

System wysokiego składowania WMS w Milano

Millano jest jednym z największych producentów wyrobów czekoladowych w Polsce. Wiodącą marką spółki jest marka Baron Excellent. Od początku istnienia zakładu znaczącą rolę odgrywał eksport, szczególnie na rynek wschodni. Aktualnie, odbiorcami produktów oferowanych przez Millano są kontrahenci z całego świata.

Więcej
01.04.14 System Forte w branży spożywczej

System Forte w branży spożywczej

MAP SOLUTIONSMazowiecka Spółka Mleczarska S.A. powstała w listopadzie 2013 roku, a jej zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Makowie Mazowieckim i tam również prowadzona jest cała bieżąca działalność. Firma koncentruje się na skupie i przetwórstwie mleka oraz sprzedaży wyrobów mleczarskich do odbiorców przemysłowych oraz kanału HoReCa. Główny asortyment stanowią: jogurty, twarogi, śmietana, mleko, budynie. Spółka zatrudnia około stu pracowników.
 

Więcej
12.03.14 Systemem elektronicznego obiegu dokumentów w Wydawnictwie Pedagogicznym OPERON

Systemem elektronicznego obiegu dokumentów w Wydawnictwie Pedagogicznym OPERON

Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON, specjalizujące się w przygotowaniu i sprzedaży podręczników szkolnych, wdrożyło system elektronicznego obiegu dokumentów od Asseco Business Solutions. Ze względu na coraz większą skalę działania OPERON potrzebował usprawnienia procesu zarządzania takimi obszarami, jak zapotrzebowania czy zakupy, a także wpływającymi dokumentami i umowami cywilnoprawnymi, których liczba stopniowo wzrastała wraz z intensywnym rozwojem firmy.

Więcej
19.02.14 TARCOPOL z systememe Asseco Softlab SEOD

TARCOPOL z systememe Asseco Softlab SEOD

ASSECOFirma TARCOPOL Spółka z o.o. z siedzibą w Starachowicach powstała w 1991 r. jako duńsko-polska spółka kapitałowa, (z udziałem firm drogowomostowych z Danii - pierwotnie TARCO VEJ A/S, następnie Munck Gruppen A/S). TARCOPOL został powołany do działania w dziedzinie budownictwa komunikacyjnego, a w szczególności do wykonywania specjalistycznych robót na obiektach mostowych, wykorzystując bogate doświadczenia obydwu skandynawskich udziałowców.
 

Więcej
Zobacz video
Obieg dokumentów w procesie sprzedaży w enova365. Bardzo ciekawie wyglądajęce menu kontekstowe.
Oceniany 0.00
76 Odsłon
Zobacz video
Inna Bajka to film, który prezentuje inne spojrzenie na narzędzie typu Business Intelligence. Prezentowane funkcjonalności pochodzą z modułu BI, który jest częścią Systemu Zarządzania Forte.
Oceniany 0.00
73 Odsłon
Zobacz video
RAPORT ERP 2013 by ERP-view.pl- to zestawienie najpopularniejszych systemów ERP dostępnych na polskim rynku, opisane przez ponad 550 funkcjonalności. Wejdź na www.raport-erp.pl
Oceniany 0.00
94 Odsłon
Zobacz video
Sage Mobile Solutions enable your business to compete in an increasingly mobile environment. Mobile technology isn't a business novelty—it's a game changer. Your customers already enjoy the benefits of mobile technology in their private lives, and...
Oceniany 0.00
168 Odsłon
Zobacz video
Relacja z konferencji "Księgowi Przyszłości", która miała miej
Oceniany 0.00
221 Odsłon
Zobacz video
Integracja z dedykowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi, uruchomienie rozwiązań klasy MES, obsługa sieci sprzedaży, zarządzanie funkcjami serwisowymi. Wszystko to w jednym wdrożeniu, w jednym systemie ERP, w jednej firmie. Zapraszamy do...
Oceniany 0.00
249 Odsłon
Zobacz video
Materiały konferencyjne "Budżetowanie i controlling w przedsiębiorstwach realizujących kontrakty" 8 czerwiec 2010 Katowice
Oceniany 0.00
236 Odsłon
Zobacz video
Firma Krynicki Recykling S.A., która korzysta z SAP Business One w oparciu o bazę danych w pamięci SAP HANA.
Oceniany 0.00
245 Odsłon
Zobacz video
Advertising agencies have long sought a simple way to gauge the effectiveness of the campaigns they create for their clients. Media agency MediaCom has developed a way for them to do just that, using the Power BI and Office 365. By analyzing paid...
Oceniany 0.00
878 Odsłon
Zobacz video
Nieznany
Oceniany 0.00
298 Odsłon
Show Panel      

         
         

Show Panel
wyszukajparneraenowa
Show Panel