Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

Unit4 Polska prezentuje jubileuszową wersję systemu Teta

W tym roku rodzina oprogramowania dla biznesu Teta obchodzi 30lecie swojego istnienia. Z tej okazji, firma Unit4 Polska wprowadziła nową, zaktualizowaną wersję oprogramowania – Teta 2017. Nowoczesne funkcjonalności ułatwią pracę pracownikom i menedżerom, a także poszczególnym działom w firmie, w tym HR i księgowości.

  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Teta ME – wsparcie dla pracownika i menedżera

Oprogramowanie Teta posiada nowoczesną wersję mobilną – Teta Mobile Edition(ME). To narzędzie umożliwiające korzystanie z systemu w dowolnym miejscu na świecie, przy pomocy urządzeń mobilnych z dostępem do internetu.
Pracownicy oczekują wygody i elastyczności w miejscu pracy” — podkreśla Katarzyna Jaśniewicz, menedżer produktu Teta HR w Unit4 Polska i współautorka aplikacji Teta Mobile Edition dla pracowników i menedżerów HR. „Nowe funkcjonalności dostępne w Teta ME znacznie usprawniają obsługę pracownika, angażując go w procesy kadrowe.” — dodaje Jaśniewicz.
W mobilnej platformie pracownik, może wykonać wiele czynności samoobsługowych, takich jak: złożenie wniosku o urlop, zawnioskowanie o zmianę danych osobowych, złożenie deklaracji na temat pracy w porze nocnej i nadgodzinach, pobranie informacji podatkowych, itp. W Teta Me pracownik ma także wgląd w zestawienia dotyczące jego zatrudnienia, np. odcinek prezentujący wynagrodzenie czy harmonogram pracy. Nowa Teta ME to również wsparcie dla menedżerów. Każdy kierownik zespołu przy pomocy smartfonu czy tabletu może szybko zaakceptować elektroniczne wnioski swoich podwładnych, zrealizować sesje podwyżkowe, czy efektywnie zarządzać godzinami nadliczbowymi pracowników. W zarządzaniu zespołem pomaga także rozbudowany system raportów.

Wsparcie dla działu HR

Nowa wersja systemu Teta HR wzbogacona została o nowoczesny kreator absencji, którego przejrzysty interfejs umożliwia działom HR wygodne wprowadzanie nieobecności dziennych i godzinowych pracownika. Kolejne udogodnienia w zaktualizowanej wersji Teta HR to raport generujący aktualną strukturę organizacyjną firmy w formacie HTML oraz najnowszy wzór świadectwa pracy, zawierający dodatkowe informacje na temat rodzajów uprawnień rodzicielskich oraz sposobu ich wykorzystania.

Wsparcie dla działu księgowego

W Teta 2017 pojawiły się także funkcjonalności usprawniające prace działu księgowego. Dzięki nowym technologiom wprowadzonym do systemu, możliwe jest szybkie dodawanie załączników do bazy metodą „drag and drop”. Do bazy dołączać można pliki z zasobów sieci wewnętrznych oraz adresy witryn internetowych. W zaktualizowanej wersji Teta ERP udostępniono również funkcje, które ułatwiają generowanie jednolitego pliku kontrolnego. Teraz możliwe jest tworzenie wybranych rodzajów plików według walut i dat. W systemie Teta 2017 ułatwiono także oddzielne rozliczanie podatku VAT należnego i naliczonego od nabyć wewnątrzwspólnotowych i wprowadzono nowy wzór faktury do transakcji z Jednostką budżetową podlegającą Samorządowi.

Źródło: UNIT4 Polska
loading...
loading...
loading...

Debata o RODO i JPK

30 listopada w studiu TVN odbyła się debata poświęcona dwóm dużym zmianom, które czekają w...

Strefa Eksperta BPSC: Zwinna środa #6

O inspekcji i adaptacji w Scrum, w 6 już odcinku Zwinnej środy, mówi Stanisław Drosio.

Platforma Dystrybucyjna EDU-książka Sp. z...

Przykładem przedsiębiorstwa, które od lat pracuje na systemie SAP Business One jest Platforma...

SAGE rośnie w Polsce szybciej niż rynek

Sage notuje w Polsce rekordowo wysokie wyniki. Polski oddział spółki uzyskał w roku fiskalnym 2017...

Zaawansowana analityka napędza rozwój...

Firmy coraz powszechniej korzystają z analizy danych i rozwiązań klasy big data, aby prześcignąć...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
  • eqsystembaner