Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

Quatra Max okiem klientów

sygnity logo 2016Quatra Max jest jednym z polskich systemów klasy ERP, przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Producentem narzędzia jest Sygnity Business Solutions z Grupy Sygnity S.A., za którą stoi 25 lat doświadczenia w dziedzinie wdrażania i integracji biznesowych rozwiązań informatycznych.

Czytaj więcej...

Pracownik dla firmy – firma dla pracownika, portal pracowniczy w systemie ERP

sygnity logo 2016Firmy w swojej działalności coraz powszechniej wykorzystują funkcje systemów ERP związane z obszarem zarządzania kapitałem ludzkim. Przede wszystkim zdecydowała o tym możliwość realizacji indywidualnych potrzeb Klienta przez wybrane systemy ERP w tym zakresie oraz wciąż rosnąca dostępność aplikacji związana z tzw. rewolucją mobilną. Zbudowany przez Sygnity Business Solutions Portal Pracowniczy z powodzeniem działa z autorskim systemem Quatra Max, ale dzięki swojej otwartości może również, współpracować z innym systemem ERP.

Czytaj więcej...

„Kwitnący Biznes” z systemem ERP SAP Business One

altab logo120Firma JMP Flowers już od 10 lat pracuje na zintegrowanym systemie do zarządzania przedsiębiorstwem - SAP Business One. Właśnie mija 10-lecie współpracy JMP z Centrum Serwisowym Altab.

Czytaj więcej...

Nos do technologii

DSRFirmy z branży wyrobów kosmetycznych muszą sprostać wielu wymogom określanym przez normy Unii Europejskiej zawarte m.in. w przepisach dotyczących tzw. Dobrych Praktyk Wytwarzania (GMP – Good Manufacturing Practices). Ich działalność operacyjna podlega ścisłej kontroli, zwłaszcza w obszarze produkcji i jakości. Nowe regulacje, dynamiczne zmiany na rynku, presja konkurencyjna zwiększa konieczność wsparcia działalności firm z branży kosmetycznej ze strony systemów informatycznych.

Czytaj więcej...

Drugie życie projektu IT po wdrożeniu. Rola serwisu w systemach SAP

Wdrożenie złożonego systemu informatycznego w firmie to często ogromne przedsięwzięcie, wymagające wielu miesięcy pracy i zaangażowania zespołu konsultantów. Po udanej implementacji system staje się istotnym elementem funkcjonowania przedsiębiorstwa. W tym momencie konsultanci wdrożeniowi ustępują pola zespołowi serwisowemu, który odpowiada za utrzymanie i rozwiązywanie bieżących problemów. Jak wygląda drugie życie rozwiązań IT?

Czytaj więcej...

VECTOR ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ

ifsDzięki wdrożeniu systemu IFS Applications firma VECTOR może efektywniej realizować coraz bardziej złożone potrzeby swoich klientów.

Gdyńska firma VECTOR działa na rynku od ponad 25 lat, specjalizując się w projektowaniu, produkcji oraz integracji rozwiązań telekomunikacyjnych i telemetrycznych. Do grona jej klientów należą najwięksi w Polsce operatorzy kablowi i telekomunikacyjni, tacy jak UPC, Vectra i Multimedia, Netia, a także nadawcy telewizyjni, m.in. TVP, Polsat i nc+. Firma jest również dostawcą rozwiązań dla europejskich operatorów telewizji kablowej, m.in. UPC Holandia, Telenet Belgia, Get Norwegia i in.

Załączniki:
Pobierz plik (2014_12_29_Artykuł_o_firmie_Vector.pdf)Vector zwiększa efektywność[ ]594 kB

Czytaj więcej...

CYBERLUSTRO DLA PRZEMYSŁU – FORCAM ABC

Firma Forcam, światowej klasy producent systemu do zarządzania produkcją, opracowała White Paper, dotyczący najnowszej wersji systemu cyber-fizycznego Factory Framework – Release 5. Forcam informuje w nim o kluczowych zaletach oprogramowania, które spełnia wymogi koncepcji Industry 4.0, oferując technologię „In Memory“, Big Data w czasie rzeczywistym oraz możliwości cloud computing.
Załączniki:
Pobierz plik (FORCAM-WHITEPAPER-UK_PL.pdf)FORCAM-WHITEPAPER-UK_PL.pdf[ ]745 kB

Czytaj więcej...

Jak usprawnić zarządzanie uczelniami?
nowoczesne rozwiązania IT w życiu każdej placówki

UNIT4 TETAŚwiat nowych technologii rozwija się w zawrotnym tempie. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych i sprawniejszych rozwiązań. Z drugiej strony mamy środowisko polskich, tradycyjnych uczelni wyższych – niektórych z ponad 100-letnią tradycją, które dopiero odkrywają możliwości wykorzystania IT we własnej działalności. Jak połączyć nowoczesność z tradycją i ułatwić zarządzanie placówkami uczelni wyższych?

Czytaj więcej...

Korzyści ERP dla dyrektorów finansowych

TODISNowoczesny i zintegrowany system do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) to operacyjny oraz finansowy kręgosłup firmy, który wspiera każdy obszar biznesu i łańcucha wartości. Szeroka funkcjonalność systemu wpływa na jego przewagę nad typowymi rozwiązaniami do zarządzania finansami, które automatyzują jedynie pojedyncze operacje biznesowe, a nie cały wieloetapowy proces.

Czytaj więcej...

Poprawa efektywności w branży metalowej

sente logoDla każdej firmy produkcyjnej największy wpływ na rentowność mają dwa obszary: sprzedaży i produkcji. W tym artykule przyjrzymy się temu, gdzie są pola największych wyzwań i w jaki sposób menedżerowie mogą poradzić sobie z nimi. Oto trzy obszary, którymi warto się zająć w firmie produkcyjnej.

Czytaj więcej...

Jak przyspieszyć rozwój firmy i uniknąć efektu „klęski urodzaju”?

Prowadząc biznes każdy przedsiębiorca pragnie odnieść sukces. Sprzedawać więcej, produkować szybciej, wyprzedzać konkurencję. Czy rozwój firmy może spędzać sen z powiek? Okazuje się, że tak.

Czytaj więcej...

IFS APPLICATIONS™ dla energetyki i przedsiębiorstw użyteczności publicznej

ROZWIĄZANIA OPARTE NA DOŚWIADCZENIU

IFSIFS jest jedynym globalnym dostawcą oprogramowania biznesowego, który zaczynał działalność od rozwijania systemu do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management - EAM), przeznaczonego dla sektora energetyki i usług użyteczności publicznej.

Czytaj więcej...

Uśmiech na deszcz

IFSMotto firmy Galeco, jednego z wiodących na polskim rynku producentów systemów odprowadzania wody deszczowej, jest odzwierciedleniem filozofii firmy i podkreśla jej optymistyczny charakter.

Załączniki:
Pobierz plik (2013_07_25_Artykuł_o_firmie_Galeco.pdf)2013_07_25_Artykuł_o_firmie_Galeco.pdf[ ]1925 kB

Czytaj więcej...

Gardens ERP w punktach sprzedaży

gardensGardens Point of Sale dostarcza rozwiązania odpowiadające za właściwe i skuteczne zarządzanie w punkcie sprzedaży detalicznej. Aplikacja współpracuje z terminalami POS i jest w pełni zintegrowana z systemem Gardens ERP. Jej zadaniem jest optymalizacja i automatyzacja procesu sprzedaży detalicznej, przez co obsługa klienta staje się bardziej intuicyjna. Aplikacja POS obsługuje wszystkie typy paneli dotykowych i zawiera narzędzia analityczne i raportujące.
 

Czytaj więcej...

Analiza danych od ręki i dla wszystkich

SAS® Visual Analytics to narzędzie Business Intelligence nowej generacji, które daje użytkownikom biznesowym możliwość samodzielnej wizualnej eksploracji i analizy danych. Dzięki wysoce wydajnej architekturze in-memory wyniki analiz nawet olbrzymich zbiorów danych są dostępne w ciągu kilku sekund.

Czytaj więcej...

Wielkie pytania, na które warto znaleźć odpowiedzi

Jeszcze 10 lat temu skompletowanie ludzkiego genomu kosztowało 100 mln USD. Dziś jest to zaledwie ok. 10 tys. USD. Rozwój technologii i możliwości, jakie one niosą, umożliwia zadawanie coraz bardziej odważnych pytań, analizowania coraz większych zbiorów danych.
 

Czytaj więcej...

Zarządzanie informacją – jak efektywnie kierować przepływem informacji w firmie?

STIGO - ERP - ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄWspółczesna literatura dotycząca przedsiębiorstw przekonuje, że informacja jest podstawą funkcjonowania każdej jednostki organizacyjnej. Zapotrzebowanie na informacje jest dziś bardzo duże. Mnogość i ogólnodostępność źródeł pozyskiwania danych wzrasta wraz z postępem technologii, a razem z nim tzw. szum informacyjny, czyli niewyselekcjonowany zbiór informacji.

Czytaj więcej...

Zwiększanie korzyści biznesowych dzięki innowacjom

IFS - ERPCzy wiesz, jakie nowe trendy mogłyby pomóc Twojej firmie? I jak przełożyć innowacje na korzyści biznesowe? Warto zadać swojemu partnerowi w dziedzinie IT pytanie o rozwiązania odpowiednie dla danej branży oraz jego przewidywania dotyczące praktycznego — i korzystnego — zastosowania innowacji.
Załączniki:
Pobierz plik (2013_05_27_Korzyści_z_innowacji.pdf)2013_05_27_Korzyści_z_innowacji.pdf[ ]239 kB

Czytaj więcej...

Wdrożenie SAP CRM szybciej i taniej

Od maja br. w ofercie 7milowego jest dostępny pakiet SPRINT CRM. Nowe rozwiązanie zawiera najważniejsze, gotowe do użycia funkcje SAP CRM z zakresu marketingu, sprzedaży i serwisu. Zarządzanie relacjami z klientami wreszcie może zyskać nową jakość, i to za rozsądną cenę.

Czytaj więcej...

Zmiany jutra zaczynają się dzisiaj

IFSAnalitycy przewidują, że za kilka lat 50% aplikacji biznesowych będzie dostępnych za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Mobilność to już nie „pieśń przyszłości". Najwyższy czas zoptymalizować sposób korzystania z technologii mobilnych w firmie i ująć je w strategii biznesowej.
 
Załączniki:
Pobierz plik (2013_04_23_Broszura_Rozwiązania mobilne_IFS.pdf)Rozwiązania mobilne IFS[Rozwiązania mobilne IFS]549 kB

Czytaj więcej...

Dlaczego QlikView nie potrzebuje hurtowni danych?

Jednym z wyróżników systemów klasy BI In-Memory jest fakt, iż tego typu oprogramowania nie potrzebuje hurtowni danych. Przyjrzyjmy się zatem jak w praktyce wygląda logika tej koncepcji, bazując na przykładzie innowacyjnego systemu QlikView. Producent tego oprogramowania: firma QlikTech podkreśla, że szybkość przetwarzania danych, wielość systemów i formatów danych źródłowych wcale nie wymaga architektury rodem z tradycyjnych systemów BI. Dlaczego?

Czytaj więcej...

INNOWACJE W IFS APPLICATIONS™ 8 – SYSTEMIE KLASY ERP NOWEJ GENERACJI

IFS - ERP, systemy ERPWprowadzenie na rynek najnowszej wersji systemu IFS Applications™ 8 wzmacnia wiodącą pozycję firmy IFS wśród innowacyjnych liderów branży. IFS Applications 8 stanowi najbardziej wszechstronny pakiet klasy ERP opracowany do tej pory przez firmę IFS.

Czytaj więcej...

Więcej niż kody kreskowe i EDI

IFS - ERP, systemy ERP, kody kreskowe, EDICelem firmy Radley, globalnego partnera biznesowego firmy IFS od 2001 roku, jest zaoferowanie klientom czegoś więcej niż kody kreskowe i elektroniczna wymiana danych EDI. Aplikacje narzędziowe firmy Radley pozwalają na zwiększenie wydajności procesów i produktywności użytkowników systemu ERP IFS Applications.

Czytaj więcej...

Dynamiczna optymalizacja planowania pracy serwisantów w terenie

WITAMY W ŚWIECIE CIĄGŁEJ OPTYMALIZACJI

IFS - ERP, systemy ERP, CRM, IFS 360 SchedulingOpracowujemy unikatowe produkty do planowania i harmonogramowania alokowania personelu. Mechanizmy programistyczne pozwalające na bieżąco reagować na każdą zmianę warunków zewnętrznych oraz dostęp do informacji, które umożliwiają wprowadzanie ulepszeń podnoszących jakość świadczonych usług.
 

Czytaj więcej...

System ERP IFS Applications w ósmej odsłonie

IFS - ERP, systemy ERP, IFS ApplicationsPodczas październikowej konferencji IFS World Conference 2012 w Göteborgu w Szwecji odbyła się światowa premiera nowej wersji pakietu ERP IFS Applications 8. Nowa generacja systemu zawiera najnowocześniejsze innowacje branżowe oraz zapewnia wysoki komfort pracy użytkownika dzięki wyjątkowo łatwej i intuicyjnej obsłudze.
Załączniki:
Pobierz plik (2012_12_07_Artykuł_o_IFS_Applications_8.pdf)IFS Applications 8[ ]1756 kB

Czytaj więcej...

Co nowego w systemie ERP Comarch Egeria 6.0?

COMARCH - ERP, systemy ERPW systemie ERP Comarch Egeria został zaprojektowany i wykonany nowy moduł Zakupy dedykowany do planowania, realizacji i kontroli zakupów. Moduł zakupy z oczywistych względów jest w pełni zintegrowany z pozostałymi modułami systemu Comarch Egeria, takimi jak Remonty i obsługa techniczna, Projekty (In¬westycje) i Controlling co w rezultacie pozwala w sposób efektywny prowadzić proces planowania i kontroli zakupów na każdym etapie realizacji

Czytaj więcej...

Strzelanina w magazynie..

czyli… kolektory danych w służbie magazynierów

COMARCH - ERP, systemy ERPMagazyn to miejsce w firmie, gdzie zawsze sporo się dzieje. Ciągłe przyjęcia, wydania, przygotowanie wysyłek, okresowe inwentaryzacje – wszystkie te procesy wymagają zarówno szybkości, jak i precyzji. Z życia codziennego wiemy, że szybko nie znaczy dokładnie. Jednak okazuje się, że to wcale nie musi być prawda.

Czytaj więcej...

System ERP w obszarze produkcji

SAGE - ERP - SYSTEMY ERPWdrażanie systemu ERP w każdej firmie jest sporym wyzwaniem. Nie ma dwóch identycznych wdrożeń systemów ERP , tak samo jak nie ma dwóch takich samych przedsiębiorstw. Choć wiele składowych procesu wdrożeniowego jest bardzo podobnych - bez względu na charakter działalności przedsiębiorstwa - to zawsze można znaleźć kilka elementów specyficznych dla firm produkcyjnych.

Czytaj więcej...

Pełna kontrola procesów magazynowych z oprogramowaniem STREAMSOFT

O przewadze konkurencyjnej firmy decyduje jej specyfika, która może wyrażać się w nietypowym sposobie zarządzania, produktach i usługach wyróżniających się na rynku lub w kulturze organizacyjnej. Ważnym zadaniem dla systemu ERP jest uchwycenie tej specyfiki.

Czytaj więcej...

Sprawne zarządzanie firmą budowlaną

Inwestycja w system ERP kluczem do optymalizacji kosztów oraz oszczędności czasu pracy w branży budowlanej.

Czytaj więcej...

abas ERP, a globalizacja rynku

SYNTHELIX - ERPKażdego dnia w zmieniającym się świecie pojawiają się nowe możliwości rozwoju firm. Globalizacja, która kiedyś była domeną wyłącznie dużych firm, stała się obecnie również udziałem firm małych i średnich. Przy nieznacznych relatywnie nakładach finansowych małe i średnie firmy tworzą nowe rynki zbytu, dzięki wzrostowi rentowności i konkurencyjności. Ta przemiana polskich firm następuje tym szybciej im wcześniej managerowie zaopatrzą firmę w nowoczesne narzędzie kontroli kosztów i przychodów oraz komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Czytaj więcej...

DBAMY O TWÓJ BIZNES

A CZY TY ZAJMUJESZ SIĘ BIZNESEM…

IFS - ERP, systemy ERP... czy obsługą oprogramowania biznesowego? Narzędzia, z których korzystamy, mają zwiększać naszą produktywność, ale często okazuje się, że spędzamy wiele czasu, zmagając się z nimi. Dlatego właśnie firma IFS, mając na uwadze produktywność użytkowników swojego systemu, zapewnia jak największą prostotę i intuicyjność obsługi oprogramowania. Dzięki temu można poświęcić więcej czasu na biznes, a mniej na zmaganie się z technologią.

Czytaj więcej...

ERP w branzy chemicznej

EPICOR - ERP, systemy ERPPrzyglądając się analizom rynkowym i obserwując stabilny poziom wzrostu, śmiało można stwierdzić, że polski przemysł chemiczny to przyszłościowy sektor polskiej gospodarki. W procesie utrzymania dobrej kondycji branży, a nawet w obliczu zbliżającej się drugiej fali kryzysu, skuteczne wsparcie w walce o pozycję na rynku stanowią nowoczesne rozwiązania IT.
Załączniki:
Pobierz plik (EPICOR_ERP_w_branży_chemicznej.pdf)EPICOR W BRANŻY CHEMICZNEJ[ ]2378 kB

Czytaj więcej...

RÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

IFS - ERP, systemy ERPProwadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny względem środowiska przestało już być opcją dla firm. A przynajmniej dla takich, które chcą przetrwać na rynku i zachować przewagę nad konkurencją. Istniejące i planowane przepisy międzynarodowe, rosnąca świadomość klientów i inwestorów oraz rozsądna biznesowa kalkulacja prowadzą do wniosku, że dbałość o środowisko powinna stanowić imperatyw działalności. A zatem, działając w sposób proekologiczny, firma przynosi korzyści nie tylko środowisku, ale może również poprawić wyniki finansowe.

Czytaj więcej...

Rozwiązania dla elastycznych przedsiębiorstw

IFS - ERP, system ERP , IFS ApplicationsSystem ERP IFS Applications to jeden, zintegrowany produkt wspierający zarządzanie czterema głównymi procesami biznesowymi: majątkiem i usługami, produkcją, łańcuchem dostaw i projektami. W połączeniu z oprogramowaniem wspierającym kluczowe procesy biznesowe, takie jak zarządzanie finansami i zasobami ludzkimi, IFS Applications jest kompleksowym rozwiązaniem zaspokajającym wszystkie potrzeby przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...

IFS APPLICATIONS™ dla przemysłu spożywczego

IFS - ERP, systemy ERPIFS Applications™ dla przemysłu Spożywczego oferuje przedsiębiorstwom funkcjonalność i elastyczność zapewniające szybki zwrot z inwestycji, wzrost wydajności i poprawę relacji z klientami.

Czytaj więcej...

OBSŁUGA TECHNICZNA, NAPRAWY I REMONTY

IFS - Business Intelligence, ERP, system ERPBez względu na specjalizację: w zakresie remontów kapitalnych, napraw podzespołów, przeglądów silników czy usług posprzedażnych w sektorze OEM, kluczowe cele biznesowe są zawsze takie same: nieustanna terminowość i ciągła praca nad skróceniem czasu realizacji zadań w możliwie najbardziej efektywny kosztowo sposób, aby dostarczyć klientom największą możliwą wartość. System IFS Applications™ został zaprojektowany z myślą o tych właśnie względach.
Załączniki:
Pobierz plik (Broszura_MRO.pdf)Broszura_MRO.pdf[ ]784 kB

Czytaj więcej...

IFS APPLICATIONS™ dla przedsiębiorstw zarządzanych projektowo

IFS - systemy ERP, ERP, CRMIFS Applications pozwala trzymać rękę na pulsie. Dzięki udostępnianiu istotnych informacji w czasie rzeczywistym każdy pracownik w organizacji jest dobrze poinformowany. Naturalna przejrzystość i pełna integracja rozwiązania pozwalają efektywnie zajmować się codzienną działalnością oraz stawiać czoło zagrożeniom. Pakiet ERP IFS Applications obejmuje cały cykl życia projektu w ramach jednego zintegrowanego rozwiązania. Dzięki temu można na przykład po zakończeniu danego projektu, mając dostęp do dotyczących go danych, zaoferować klientom efektywne programy w zakresie utrzymania i serwisu – a następnie, w stosownym czasie, wycofać obiekt z eksploatacji.

Czytaj więcej...

Elastyczne narzędzie wspierające procesy płacowe

IFS - kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimiIFS Płace to rozwiązanie wspomagające wszystkie procesy płacowe i najważniejsze procesy „okołopłacowe”, rozpoczynając od rejestracji czasu pracy i nieobecności, a kończąc na wydruku wymaganych raportów (odcinki płacowe, PIT-y) czy też elektronicznym przesłaniu odpowiednich dokumentów do ZUS.
Załączniki:
Pobierz plik (Broszura_IFS_Płace.pdf)IFS Płace[ ]1144 kB

Czytaj więcej...

ZARZĄDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI

IFS - ERP, CRM, systemy ERPKiedy klient nawiązuje kontakt z firmą, jej pracownicy, bez względu na to, w jakim dziale pracują, powinni mieć dostęp do najważniejszych danych umożliwiających udzielenie klientowi odpowiedzi na jego pytania. Jeśli tak nie jest, firma powinna zastanowić się nad rozwiązaniem w zakresie zarządzania relacjami z klientami (CRM), które skupia procesy realizowane w firmie, stanowiąc wspólną platformę kontaktów z klientami.

Czytaj więcej...

Czy twoja inwestycja przynosi maksymalne możliwe zyski?

IFS - ERP, systemy ERPWpływ technologii na efektywność nowoczesnego biznesu jest ogromny. Jednak w wielu przypadkach wpływ ten mógłby być jeszcze większy. W rzeczywistości poziom efektywności operacyjnej większości urządzeń jest zmienny. Zmiany szybkości pracy, nieplanowane przestoje i zmienna jakość w ogromny sposób wpływają na terminy dostaw oraz planowanie produkcji i ustalanie cen, nieustannie grożąc utratą rentowności. Bez wsparcia rozwiązania biznesowego umożliwiającego szczegółowe monitorowanie efektywności urządzeń istnieje duże prawdopodobieństwo niewykorzystywania ich w maksymalnym stopniu.
Załączniki:
Pobierz plik (Broszura_Max_OEE.pdf)Broszura_Max_OEE.pdf[ ]716 kB

Czytaj więcej...

IFS RETAIL – KUP RAZ, ZYSKAJ DWA RAZY

ifs System ERP IFS Retail powstał w wyniku współpracy firmy IFS, jednego z wiodących dostawców oprogramowania biznesowego na świecie, i firmy Centric, jednego z czołowych dostawców oprogramowania do sprzedaży detalicznej. Jest to zintegrowane rozwiązanie obsługujące procesy biznesowe sprzedaży detalicznej w pełnym zakresie od budżetowania i prognozowania, przez planowanie asortymentu, zarządzanie magazynem i logistykę, po działalność sklepów, punktów sprzedaży i wielowymiarowe analizy sprzedaży.

Czytaj więcej...

Produkcja maszynowa. Wsparcie w całym cyklu życia

IFS - ERP, systemy ERPIFS Applications™ Produkcja Maszynowa umożliwia spełnianie wymagań klientów w zakresie dostosowania, konkurencyjnych cen, szybkiej dostawy i wysokiej jakości produktów. Firma IFS oferuje kompletne rozwiązanie w zakresie produkcji maszynowej, które posiada wszystkie potrzebne do tego funkcjonalności, w tym zarządzanie produkcją „pod zamówienie klienta”, unikalną możliwość zarządzania łańcuchem dostaw „na zamówienie”, zintegrowane zarządzanie jakością oraz obsługę posprzedażną i serwis.

Czytaj więcej...

ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA PRODUKTU
PRODUKT ŻYJE DWA RAZY

IFS - ERP, systemy ERP, PLM, zarządzanie cyklem życia produktuPierwsze życie standardowego produktu lub komponentu trwa obecnie coraz krócej z powodu skrócenia cykli wprowadzania innowacji. Drugie życie produktu — jako rozwiązania jednostkowego, często spersonalizowanego wyrobu opartego na standardowym produkcie — staje się coraz dłuższe. To z kolei zwiększa możliwości świadczenia usług modernizacji, wsparcia, serwisu i utrzymania na rynku usług posprzedażnych, który dla wielu podmiotów szybko staje się głównym rynkiem ich działalności.

Czytaj więcej...

Zwiększ marżę zysku i udział w rynku za pomocą IFS Applications™
dla branży spożywczej

IFS - ERP, systemy ERP, CRM, OLAPW branży znanej z ostrego współzawodnictwa i niskich marż zysku system ERP IFS Applications™ dla producentów żywności i napojów oferuje narzędzia, które pomagają zachować przewagę konkurencyjną. IFS Applications™ to kompleksowe, branżowe rozwiązanie, które pomaga zrównoważyć podaż i popyt, usprawnić łańcuch dostaw, dostosować działalność do nowych przepisów i zmienić nowych kontrahentów w stałych klientów.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...

Platforma Dystrybucyjna EDU-książka Sp. z...

Przykładem przedsiębiorstwa, które od lat pracuje na systemie SAP Business One jest Platforma...

SAGE rośnie w Polsce szybciej niż rynek

Sage notuje w Polsce rekordowo wysokie wyniki. Polski oddział spółki uzyskał w roku fiskalnym 2017...

Zaawansowana analityka napędza rozwój...

Firmy coraz powszechniej korzystają z analizy danych i rozwiązań klasy big data, aby prześcignąć...

Grupa Lubawa rozwija się z Impulsem EVO

Grupa Kapitałowa Lubawa to koncern produkcyjno-usługowy, którego główną osią działalności jest...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
  • eqsystembaner