sentelogo 120Webinar:
Wdrożenie ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym

17.04.2024 r., godz. 12:00
 

Jak wdrożyć dopasowany do potrzeb system ERP lub WMS bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych? Poznaj innowacyjny model subskrypcyjny. W środę 17.04.2024 o godzinie 12:00 weź udział w naszym kolejnym webinarze „Wdrożenie ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym”.

Dynamicznie rozwijające się firmy z sektora MŚP potrzebują dopasowanych do potrzeb rozwiązań ERP i WMS, które pomogą im w budowaniu przewagi na konkurencyjnym rynku. Tradycyjny model wdrożenia wiąże się jednak z wysokimi kosztami początkowymi, co może stanowić barierę dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw. Dowiedz się, w jaki sposób zwiększyć efektywność w swojej firmie bez obciążania budżetu. Poznaj realne korzyści wdrożenia systemu ERP lub WMS w subskrypcji.

Zwiększ efektywność i zredukuj ryzyko – poznaj korzyści wdrożenia ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym

Rozwiń swoją wiedzę na temat wdrożenia systemu ERP lub WMS w modelu subskrypcyjnym. Dowiedz się, w jaki sposób obniżyć wysokie koszty początkowe takiego projektu i zredukować ryzyko niepowodzenia. Podczas naszego webinaru:
  • poznasz korzyści modelu subskrypcyjnego dla Twojej firmy,
  • porównasz tradycyjny i subskrypcyjny model wdrożenia,
  • dowiesz się, jak wdrożyć system ERP lub WMS nie obciążając budżetu.

O tym, w jaki sposób projekt wdrożeniowy w modelu subskrypcyjnym może poprawić efektywność operacyjną przedsiębiorstwa, jednocześnie obniżając barierę wejścia do świata dopasowanych rozwiązań, opowie ekspert: Wojciech Nowak, Partner Zarządzający w Sente.

Zapisz się na webinar już dziś i zrób pierwszy krok w kierunku zwiększenia efektywności swojej firmy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top