SENTEWebinar: Rozwiązania IT dla biznesu w dobie kryzysu

27 września 2023 r., godz. 10:00
 
Ostatnie lata były pełne różnego rodzaju kryzysów i idących za nimi wyzwań, od których oczywiście nie był wolny także świat biznesu. Czy w takich sytuacjach rozwiązania informatyczne mogą być dla firm sposobem na poradzenie sobie z trudnościami? Czy i w jaki sposób zmienił się rynek IT po turbulencjach ostatnich lat? Jak z sukcesem przeprowadzić wdrożenie nowego oprogramowania biznesowego w organizacji w czasie kryzysu? Jakie działania podejmować przy wsparciu systemów informatycznych w niestabilnych czasach?

Na te i wiele innych pytań związanych z wdrożeniami rozwiązań IT podczas kryzysu odpowiedzą eksperci. Webinar, na który serdecznie zapraszamy odbędzie się już 27.09.2023 o godzinie 10:00.
 
Panel ekspertów z przykładami i case studies z wdrożeń

W niestabilnych czasach istnieją konkretne działania, które można podejmować w celu utrzymania swojego biznesu w dobrej kondycji. Czy należy do nich wykorzystanie systemów IT? To zagadnienie będzie tematem dyskusji podczas panelu ekspertów, na którym spotkają się praktycy z firm wdrażających oprogramowanie i właściciel jednego z największych portali branżowych. O tym, jak zmienił się rynek w ostatnich latach, oraz czy i jakie działania można podejmować przy wsparciu systemów informatycznych w przypadku kryzysów, zaproszeni goście porozmawiają już 27.09.2023 o godzinie 10:00.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top