SOLIDEXPERTXIX Konferencji SOLIDEXPERT

8 listopada 2023 r., Kampus AGH – krakowski Klub Studio


Konferencja SOLIDEXPERT to wydarzenie przede wszystkim skupiające się na merytorycznym aspekcie wykorzystania oprogramowania i maszyn. Tegoroczna edycja wydarzenia poruszać będzie tematy rozwiązań i technologii wspierających przemysł 4.0, data management oraz innowacje. Nasi prelegenci przedstawią nowe, praktyczne podejście do zarządzania danymi i produkcją. Nie zabraknie wystąpień poruszających tematykę systemów ERP czy optymalizacji działań w przedsiębiorstwie, a także nowości w obszarze oprogramowania 3DEXPERIENCE / SOLIDWORKS / CAMWORKS.

Podczas konferencji poruszone zostaną takie tematy jak:
  • Najnowsze trendy i innowacje w świecie inżynierii
  • Projektowanie 3D w chmurze
  • Sprzęt IT (stacje robocze, serwery, manipulatory, peryferia)
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem, wsparcie systemu ERPERP
  • Zmiany w modelach licencjonowania SOLIDWORKS
  • Optymalizacja wykorzystania maszyn
  • ESG – Zrównoważony rozwój • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną
Bogata oferta i atrakcje konferencyjne

Oprócz interesujących prelekcji przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje – między innymi konkurs MODELMANIA, który co roku podbija serca uczestników. Co więcej, każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z konsultacji z naszymi inżynierami wsparcia SOLIDEXPERT i omówić nurtujące tematy z obszaru CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Zaproszeni partnerzy SOLIDEXPERT zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania wspierające biznes w specjalnej strefie wystawienniczej, dając uczestnikom możliwość zaznajomienia się z najnowszymi technologiami branży.

Nawiązywanie relacji i networking

Konferencja SOLIDEXPERT to nie tylko źródło wiedzy, ale również okazja do nawiązywania nowych kontaktów wśród pasjonatów technologii. Przerwy między poszczególnymi blokami konferencji zostaną wykorzystane na pyszny lunch oraz nieformalne rozmowy, które pozwolą uczestnikom na swobodną wymianę doświadczeń i nawiązanie cennych relacji biznesowych.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top