sentelogo 120Grupa spółek – czym jest, jak ją utworzyć i jakie ma zalety?

11 października 2022 r., 11:00

Po poprzednim spotkaniu z doradcą podatkowym zadaliście nam tyle pytań, że postanowiliśmy zorganizować drugą część.

Ostatnio szczegółowo zostały omówione zasady funkcjonowania spółek jawnych i komandytowych.

Tym razem ekspert – doradca podatkowy z TaxAGroup – podzieli się wiedzą i odpowie na pytania związane z tworzeniem grup spółek. Druga część spotkania odbędzie się 11 października o godzinie 11:00.

Doradca podatkowy odpowie na kolejne pytania związane z przekształceniami i organizacjami wielospółkowymi

Co to jest grupa spółek? Czym jest struktura holdingowa? Jak tworzyć grupy spółek? W celu udzielenia wyczerpującej odpowiedzi na te pytania do udziału w naszym webinarze ponownie zaprosiliśmy eksperta – doradcę podatkowego z TaxAGroup. W celu udzielenia wyczerpującej odpowiedzi na te pytania do udziału w naszym webinarze ponownie zaprosiliśmy eksperta – doradcę podatkowego z TaxAGroup.

Swoją wiedzą dotyczącą prawnych i podatkowych aspektów przekształceń i funkcjonowania organizacji wielospółkowych 11 października o godzinie 11:00 podzieli się:

Monika Mucha


Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Współzałożyciel, a także partner i członek zarządu spółki doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi kursy dla kandydatów na księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i komorników na terenie całej Polski. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich i warszawskich. Przeprowadza liczne reorganizacje dla spółek i firm, oparte na szczegółowej analizie danego podmiotu, jego potrzeb i celów.

Prywatnie – kobieta, żona i mama. Wcześnie rano biega, najchętniej w towarzystwie psa. Kawę z łyżeczką miodu pija po bieganiu, a herbatę po południu. Jeździ na nartach i rolkach. Często słyszy: niebo i piekło, kobieta petarda. I zgadza się z tym w 100%.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top