humansoft nowe logoWebinarium:
Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?

22 września 2020 r., godz. 10:00


Wdrożenie programu do zarządzania produkcją to złożony proces, który od samego początku musi być profesjonalnie przygotowany i zarządzany. Ważnym czynnikiem wpływającym na tempo i sprawność uruchomienia nowego systemu, jest odpowiednie przygotowanie danych i wszelkich informacji dotyczących receptur, technologii BOM, dokumentów biorących udział w procesie produkcyjnym, sposobu składania meldunków, rozliczania produkcji czy też potrzebnych analiz produkcyjnych. Przedsiębiorstwo dobrze przygotowane do tego procesu, przejdzie przez niego nie tylko szybciej, ale też bez nadmiernych utrudnień w bieżącej pracy i poniesie mniejsze koszty uruchomienia programu.

W związku z tym, zapraszamy do udziału w specjalnym webinarium, podczas którego omówimy w jaki sposób przygotować swoją firmę do wdrożenia programu produkcyjnego, aby dysponować kompletną dokumentacją i niezbędnymi informacjami już na etapie pierwszych spotkań z dostawcą nowego systemu. Przedstawimy również sprawdzony model wdrożenia, który został wykorzystany podczas wdrożeń programu w przedsiębiorstwach produkcyjnych reprezentujących różne branże.

Czego dowiesz się z webinarium?
  • Jakie informacje i dokumenty są niezbędne do wdrożenia systemu produkcyjnego?
  • Jaki wpływ na obieg dokumentów ma produkcja?
  • Jak sprawnie i efektywnie zaprojektować przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi pracownikami produkcji (kierownicy, brygadziści)
  • Jakie są sprawdzone modele wdrożenia systemu do produkcji? Omówienie metodyki wdrożenia na przykładzie standardów wypracowanych przez Humansoft.
  • W jaki sposób skutecznie nadzorować procesy produkcyjne?
  • Jakie korzyści daje firmie wdrożenie zintegrowanego systemu ERP wraz z modułem zarządzania produkcją?
W trakcie webinarium dostępny będzie CZAT z EKSPERTEM, który odpowiadać będzie na dodatkowe pytania związane z tematem wdrażania programu do zarządzania produkcją.

Dla uczestników webinaru przygotowaliśmy specjalny BON RABATOWY na zakup Modułu Zarządzanie Produkcją!

Webinarium prowadzi:

Rafał Kapusta

Koordynator Projektów IT ze specjalnością ERP Zarządzanie Produkcją. W 1999 roku rozpoczął pracę w Humansoft. Posiada ponad 20 letnie doświadczenia jako kierownik projektów i analityk wdrożeniowy. Zrealizował ponad 50 projektów wdrożeniowych. Prelegent wielu konferencji branżowych, autor komentarzy eksperckich z zakresu tematyki ERP, WMS, APS oraz obszarów związanych z nowoczesnym zarządzaniem produkcją.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top