pm logoProduction Manager Meeting 2020: Fabryka przyszłości w drodze do Przemysłu 4.0.

23-24 września 2020 r., Katowice, Courtyard by Marriott Katowice City Center
 

XXI wiek to epoka, w której menedżer będzie musiał nie tylko nieustannie się uczyć, ale i oduczać wcześniej nabranych umiejętności. Jak zarządzać w dobie rosnącej roli najnowszych technologii? Jakich kompetencji będzie wymagała od przywódcy inteligentna fabryka, dlaczego elementy empatii i komunikacji będą kluczowe dla synergii wypływającej z współpracy ludzi i maszyn? Jak wygląda i będzie się rozwijać hybryda ludzkiej kreatywności i technologii? Czy w najbliższej przyszłości w każdej fabryce powstaną tzw. centaury – zespoły złożone z ludzi i maszyn? Jak będziemy ewoluować jako menedżerowie wraz z rozwojem robotyki i systemów IT?

Koncepcja fabryki przyszłości łączącej świat informacji ze światem maszyny, która pozwala na szybką produkcję krótkich serii czy wręcz pojedynczych produktów zgodnie z preferencjami zamawiającego jest w dzisiejszych czasach koniecznością i ogromnym wyzwaniem. Podczas konferencji wskażemy technologie oraz modele zarządzania, pozwalające osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku oraz konkretne przykłady realizacji idei Przemysłu 4.0.

Wydarzenie biletowane.

Korzyści z udziału w Production Manager Meeting:
  1. Ogromna dawka wiedzy Wystąpienia kilkunastu najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działania przedsiębiorstw. 
  2. Networking Udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą.
  3. Materiały konferencyjne Darmowy egzemplarz czasopisma "Production Manager" ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne. 
  4. Atrakcyjne upominki Pod koniec każdej konferencji wręczane zostają atrakcyjne upominki od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top