Systemy dla przedsiębiorstw GigaCon 2013

26 marca 2013 r., Kraków, Park Inn by Radisson

Konferencja „Systemy dla Przedsiębiorstw GigaCon” to spotkanie, w trakcie którego uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku IT. Jest to podsumowanie tego, co ważne i aktualne na rynku informatycznym.

To swego rodzaju przegląd dostępnych na rynku informatycznym produktów, niezbędnych do efektywnego funkcjonowania oraz nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem i instytucją, niezależnie od branży, jaką reprezentuje.

Wydarzenie to jest dla nas szczególne – to jedna z konferencji o najdłuższej tradycji. Jest to już jej XIX edycja.

Podczas wykładów eksperci scharakteryzują innowacyjne technologie stosowane w zarządzaniu zasobami i procesami przedsiębiorstwa i podzielą się doświadczeniami na temat przeprowadzonych wdrożeń.

Natomiast producenci i dystrybutorzy oprogramowania oraz przedstawiciele firm doradczych, zaprezentują swoje rozwiązania i usługi.

Uczestnik konferencji zdobędzie orientację na rynku systemów dla przedsiębiorstw, która pomoże mu podjąć decyzje wdrożeniowe lub rekomendować rozwiązania zarządowi.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, jednakże warunkiem uczestnictwa jest dokonanie uprzedniej rejestracji: online lub faksem.
 

FORMULARZ REJESTRACJI

 
Firmy, zainteresowane prezentacją rozwiązań podczas wydarzenia, zapraszam do kontaktu.

Dariusz Wójcik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 427 36 51 fax 22 244 24 59

Adrianna Kula Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 427 32 82

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top