BUSINESS PENETRATIONAutomatyzacja i optymalizacja procesów produkcyjnych i biznesowych

11 czerwca 2013 r., Katowice/Chorzów, Hotel Arsenal Palace
 

W jednym czasie, w jednym miejscu swoją ofertę zaprezentuje kilku dostawców rozwiązań MES. Przedsiębiorcy będą mogli porównać funkcjonalności i kompetencje dostawców – mówi Łukasz Kubas, Członek zarządu firmy BPC E-Technology – To spora oszczędność czasu i wyjątkowa okazja – dodaje. Systemy MES zostaną przedstawione przez firmy: ABB, Proxia, Abis, Ant, Vix.

Rozwiązania klasy MES są uzupełnieniem systemów klasy ERP w obszarze zarządzania produkcją. Na spotkaniu zaprezentujemy system klasy ERP dedykowany dużym przedsiębiorstwom produkcyjnym oraz korporacjom – IFS Applications™.

Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się również z innymi rozwiązaniami, m.in.
  • Outsourcingu w dziedzinie zarządzania dokumentami, m.in. obsługą kancelarii, elektroniczną archiwizacją i obiegiem dokumentów elektronicznych i papierowych, rejestracją danych. Rozwiązanie przedstawi firma ArchiDoc;
  • Monitorowania ruchu w sieci, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej i zabezpieczenia danych przed wyciekiem firmy Axence;
  • Bezpieczeństwa IT w strategii monitorowania i analizy zabezpieczeń opartą na wykorzystaniu informacji o przepływach danych w sieci i ich dokładnych analizach. System zaprezentuje firma IBM.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Dla uczestników przewidzieliśmy lunch oraz certyfikaty uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do dokonania rejestracji.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top